Targi GUST GUST w Warszawie już w następny weekend

W weekend 11 oraz 12 maja Centrum Praskie Koneser zmieni się w polską stolicę sztuki i kreatywnego stylu życia. Przez dwa dni w przestrzeniach Laboratorium, na odwiedzających będą czekać najlepsi polscy twórcy zrzeszeni wokół platformy GUST GUST.

W przestrzeni Targów GUST GUST znaleźć będzie można między innymi ubrania polskich projektantów, naturalne kosmetyki, dobrze zaprojektowane naczynia z ceramiki, biżuterię, meble, dodatki do wystroju wnętrz, plakaty, zabawki, lampy i nawet płyty winylowe. Targi są częścią strefy ART&Design zorganizowanej w ramach Jazz Art Fashion Festival. Organizatorzy zapowiadają, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 150 wystawców.

Tuż obok, w specjalnie zbudowanym Pawilonie na Placu Konesera działać będą młodzi projektanci mody. Odbędzie się specjalny konkurs, w ramach którego wyłoniona zostanie najlepsza kolekcja. Organizatorzy chcą nagrodzić projektanta, który przygotuje kolekcję łączącą modę i kulturę obecną na Jazz Art Fashion Festival. W Pawilonie będzie można oglądać modowe show. Kuratorem tej przestrzeni jest Rafał Stanowski, PR Director Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym Targów GUST GUST. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku tutaj.