Targi Wzory na Gwiazdkę! TOP 10 najlepszych wystawców

Targi designu Wzoru w Warszawie odbędą się już po raz 6. Wydarzenie odbędzie się w centrum miasta, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Będzie można tam spotkać designerów z całej Polski gotowych  przekazać w ręce gości przedmioty, które zachwycą obdarowanych przy świątecznym stole. Z każdym rokiem wybór najlepszych twórców staje się coraz trudniejszy – trudno zliczyć tych, którzy intrygują swoim talentem i zachwycają tworzonymi przedmiotami. Organizatorzy zdecydowali się w tym roku uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o kilku swoich faworytach. Zobaczcie co szykują dla was Targi Wzory.

Coś dla ciekawych świata… czyli MAPPY MAPS  – grafiki z mapami z całego świata, tworzone według autorskich projektów. Pomysł na stworzenie marki zaczął się od miłości właścicielki do wszelakich map. Tak powstały grafiki, które są nie tylko mapami, ale i pamiątkami z podróży.

Targi Wzory


Coś dla romantyczek… czyli Boske – marka, która skupia w sobie miłość do świata leśnej flory i fauny z największą pasją do rysowania. Te dwa elementy połączone w jedno przeradzają się w rękach artystki w delikatną biżuterię obok której trudno przejść obojętnie. 

Targi Wzory

Coś dla miłośników roślin… czyli Vaczor – ceramika dla roślin i do wnętrza, połączenie formy z delikatnością, które daje zaskakujące efekty.

Targi Wzory

Coś dla tych, którzy chcieliby otaczać się przedmiotami z duszą… czyli Styrylska Design – obrazy i tace tworzone autorską techniką barwienia żywicy epoksydowej, których piękno trudno ująć w słowa, to trzeba zobaczyć na własne oczy.

Targi Wzory

Coś dla miłośników sztuki użytkowej… czyli IMKA  produkty użytkowe, dekoracyjne oraz biżuteria o unikatowym charakterze. Wszystko wykonane jest z porcelany oraz kamionki, wypalanych w piecu w temperaturze 1260 stopni Celsjusza. Wyjątkowe kubki, talerze i figurki odlewane są z barwionej masy lejnej, a cały proces wytwarzania składający się z kilku etapów zajmuje około dwóch tygodni.

Targi Wzory

Coś dla śpiochów… czyli Śpij dobrze – ręcznie szyte poduszki wypełniane łuską gryczaną z ekologicznej uprawy w Górach Izerskich. Powlekane lnem z zabytkowej, karkonoskiej fabryki.Coś dla urządzających mieszkanie… czyli Nudo Design – polsko-włoska pracownia, która zajmuje się projektowaniem i produkują drewnianych mebli i akcesoriów do wnętrz. W tym roku ich stoliki kawowe PIANO otrzymały znak jakości Must Have przyznany przez Łódź Design Festival.

Targi Wzory

Coś dla kolekcjonerów poduszek… czyli Wood’n’wool – autorskie, plecione poduchy, które powstają w polskiej manufakturze i z polskich materiałów. Miękkie i delikatne, a jednak trwałe i mocne. To cechy produktów Wood&wool.

Targi Wzory

Coś dla miłośników nietuzinkowych pomysłów… czyli Coś pewnego na stałe – pomysł na markę zrodził się z wyczytanych w aplikacjach randkowych najdziwniejszych opisów. Właścicielka Coś pewnego na stałe zaczęła je spisywać i haftować na kolorowych tkaninach. Jak sama pisze: „nieustannie zadziwia mnie jak mało i jednocześnie jak dużo można powiedzieć sobie i o świecie w jednym zdaniu”.

Targi Wzory

Coś dla graczy… czyli Who’s She ? – dwuplanszowa gra o odważnych kobietach, które zmieniły świat. Hatszepsut, Serena Williams, Frida Khalo i Maria Skłodowska-Curie to tylko niektóre heroski, które zmieniły bieg historii. Grając odkrywamy ich niesamowite przygody! Zgadnijcie ich tożsamość pytając o osiągnięcia, a nie wygląd. Gra zawiera 28 kart biograficznych pełnych ciekawych anegdot z życia bohaterek, ozdobionych wspaniałymi ilustracjami!Wszyscy wymienieni twórcy będą czekać 21 i 22 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w samym centrum Warszawy. Wybierzcie swoich faworytów i sprawcie za ich pomocą radość najbliższym przy świątecznym stole. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło zdjęć: Targi Wzory

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły