Telewizor może być piękny! Dowód? Tylko popatrzcie

Telewizory przestały być kojarzone jako czarne, wielkie pudła, wokół których urządzamy wnętrza naszych salonów. Producenci dostrzegli potencjał, jaki tkwi w ich wyglądzie. Dlatego  w przypadku najnowszych urządzeń to my możemy decydować, co z nimi robić: pozostawić na ławie, powiesić na ścianie czy ustawić na specjalnych nogach, aby wyglądały jak dzieła sztuki.

Dostosować telewizor do swoich potrzeb umożliwia nowa linia urządzeń Samsung QLED TV, najnowsza w portfolio producenta. QLED TV to skrót od Quantum Dot LED TV, oznacza to telewizor z podświetleniem LED i technologią kropek kwantowych. Dzięki temu widz zyskuje: szerszą paletę barw, lepsze oddanie kolorów pod kątem, wyższy kontrast, zwiększoną jasność, jeden niewidoczny kabel połączeniowy, nowoczesny pilot oraz luksusowe akcesoria.

Dzięki nowoczesnemu ekranowi nie trzeba już telewizora umieszczać w centralnym punkcie salonu. Ekran cechuje bowiem duży kąt widzenia, dlatego telewizor z powodzeniem możemy umieścić w innym, bardziej dyskretnym miejscu pokoju i ciągle cieszyć się świetnym obrazem.

Tutaj pojawia się kolejny pozytywny aspekt. Invisible Connection to nazwa niemal niewidocznego kabla optycznego. Łączy on telewizor z modułem One Connect, w którym producent umieścił najważniejsze gniazda przyłączeniowe jak USB czy HDMI.

Nam najbardziej spodobały się jednak akcesoria:

Najnowsze telewizory Samsung QLED TV stanowią ukłon w stronę klientów, którzy cenią piękno i swobodę aranżacji wnętrza. DO wyboru są bowiem dwie opcjonalne podstawy, dzięki którym szybko i łatwo odmienimy domowy salon – twierdzi producent.

Pierwszą z podstaw jest nowoczesny stojak Gravity (widać go na głównym zdjęciu artykułu), drugą przypominający sztalugę stojak Studio:

Samsung poradził sobie również z pilotami. Do urządzenia dołączony został całkowicie nowy pilot. Wykonany on jest ze szlachetnych materiałów i został dopasowany do stylistyki urządzenia. Liczba umieszczonych na nim przycisków została ograniczona do minimum.

Telewizory do sprzedaży trafią w kwietniu. Dostępne będą zarówno w wersji z płaskim, jak i zakrzywionym ekranem o przekątnych: 49, 55, 65 i 88 cali. (ka)