The Frame

Telewizory Samsung podczas targów Warsaw Home & Contract 2021

Minęły już lata, kiedy telewizor we wnętrzach był wyłącznie przedmiotem użytkowym. Dziś telewizory pełnią funkcję dekoracyjną i pozwalają odzwierciedlać charakter i styl właściciela. Harmonijne połączenie dobrego designu i technologii będzie można zobaczyć w strefie marki BoConcept, podczas targów Warsaw Home & Contract, gdzie idealne dla siebie miejsce znalazły lifestyle’owe telewizory Samsung The Frame i The Sero.

Najnowsze trendy wnętrzarskie oraz ciekawe aranżacje i pomysły na telewizor w domowym salonie można będzie poznać podczas targów Warsaw Home & Contract 2021, które odbędą się w dniach 27-30 października w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Po raz kolejny Samsung łączy siły z marką BoConcept, aby podkreślić współczesne podejście do projektowania i wyposażenia domowych wnętrz. W strefie BoConcept (Hala F, wejście F11, stoisko F3.108) można będzie zobaczyć designerskie telewizory Samsung The Frame i The Sero.

The Frame i jego Design Obrazu wychodzą poza klasyczne ramy telewizora. Dosłownie. Za sprawą Trybu Sztuka na ekranie można podziwiać obrazy i grafiki z kolekcji najlepszych na świecie galerii i muzeów. W Art Store[1], czyli sklepie ze sztuką, który powstał specjalnie z myślą o tym telewizorze, do wyboru jest obecnie ponad 1500 dzieł, w tym obrazy Cezanne’a, Rubensa, Moneta, Boscha, Klimta, Van Gogha czy Davida Alana Harveya.

Z kolei The Sero przenosi mobilne doświadczenia na duży ekran. Znakiem rozpoznawczym tego telewizora jest obrotowy ekran, który można ustawić zarówno w poziomie, jak i w pionie. Po połączeniu ze smartfonem ekran będzie automatycznie rotować w zależności od tego, co jest wyświetlane na urządzeniu mobilnym. Charakterystyczny granatowy stojak sprawia, że telewizor świetnie prezentuje się z każdej strony.

The Sero

Marka BoConcept jest obecna na targach od samego początku ich powstania, a jej strefa zawsze kojarzy się z nowoczesnym, skandynawskim designem w najlepszym wydaniu. Jak co roku BoConcept przygotuje ekspozycję, prezentującą szeroki asortyment produktów ze swojego portfolio. Odwiedzający zobaczą zarówno meble, jak i dodatki do salonu, sypialni, przedpokoju, jadalni i domowego biura. Zaprezentowane zostaną największe bestsellery i ikony marki, a także produkty pochodzące z najnowszej kolekcji 2021.

W programie są także spotkania z ekspertami z firm Samsung i BoConcept. Odbędą się 28 października o godzinie 12.00, a 29 i 30 października w godzinach 12.00 i 14.00 na stoisku BoConcept (Hala F, wejście F11, stoisko F3.108).

Czytaj też: Technologia | Wydarzenia  | Warszawa | Ciekawostki| whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe Samsung