The Upper House by Angel we Wrocławiu. Najdroższe mieszkanie za 8 mln zł

We Wrocławiu rusza budowa mieszkalnego wysokościowca. The Upper House by Angel zbudowany zostanie przy ulicy Walońskiej i będzie liczyć 17 pięter. W sumie znajdzie się tu 381 mieszkań i 8 penthouseów z widokiem na panoramę miasta. Najdroższy z nich będzie kosztować ponad 8 mln zł.

W marcu ruszyła budowa nowego budynku, będącego ostatnim etapem inwestycji w ramach zakupionej przez Angel Poland Group działki przy ul. Walońskiej. The Upper House by Angel oprócz 381 apartamentów, obejmujących rożne wielkości, aż do penthousów, spośród których największy będzie mieć 250 metrową przestrzeń, ma przyciągnąć nowych mieszkańców wieloma udogodnieniami. Strefa wellness z basenem saunami i fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny, zapewnią poczucie najwyższego komfortu, a lokale usługowe będące częścią budynku ułatwią codzienne funkcjonowanie i skoncentrują życie wokół powstającej inwestycji.

Angel Poland Group ma duże doświadczenie w segmencie premium, czego najlepszym przykładem są krakowskie Angel Wawel i Angel Stradom, czy wrocławska inwestycja typu mixed-use – OVO Wrocław, obejmująca obok luksusowych apartamentów m.in. pięciogwiazdkowy hotel Double Tree by Hilton. Upper House by Angel będzie nawiązywać swoim standardem do tych ostatnio zrealizowanych przez naszą grupę projektów premium. We Wrocławiu, podobnie jak w innych miastach Polski na rynku pierwotnym brakuje dostępnych mieszkań klasy premium, a luksusowe inwestycje przyciągają inwestorów. Są one nie tylko gwarancją najwyższej jakości, ale również zysku, ponieważ nawet podczas największych światowych kryzysów nie tracą na wartości. O luksusie świadczą dziś nie tylko udogodnienia, jakie zapewniamy przyszłym mieszkańcom, ale przede wszystkim lokalizacja, najwyższa jakość wykończenia, infrastruktura, widok oraz najbliższe sąsiedztwo – mówi Tomasz Karpiel, COO Angel Poland Group.

Nowoczesna wizja miasta

Wrocław od wielu lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miast do życia i uznawane jest za prężnie rozwijające się centrum biznesowe Europy. The Upper House to enklawa zaprojektowana z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Ekskluzywny charakter budynku oraz najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak również podczas korzystania z części wspólnych. Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w The Upper House. Widok na piękny dziedziniec z apartamentów na niższych piętrach, zapewni mieszkańcom prywatność i przeniesie w sferę wyjątkowego komfortu. Z najwyższych pięter rozpościerał się będzie widok na zapierający dech horyzont, zapewniający równowagę pomiędzy tętniącym życiem miastem, a niczym nieograniczoną przestrzenią.

Do współpracy przy The Upper House zaprosiliśmy renomowaną firmę architektoniczną EPR, której wizja projektowania jest szczególnie bliska wartościom naszej Grupy. Najnowsza inwestycja wykracza daleko poza klasyczne podejście do budownictwa. Na jej wyjątkowość składa się nie tylko jakość, ale również nowoczesne rozwiązania, gwarantujące optymalne zagospodarowanie przestrzenne apartamentów oraz odpowiedzialne podejście do otoczenia. Nie mamy wątpliwości, że stanie się ona nową wizytówką Wrocławia, a dla przyszłych mieszkańców spełnieniem marzeń o luksusie w najlepszym i najnowocześniejszym wydaniu. The Upper House to komfort życia w samym centrum miasta, w połączeniu z energią natury, wody, drzew i nieba. Od samego początku prac budowlanych, otrzymywaliśmy wiele zapytań o inwestycję, co potwierdza zaufanie klientów do naszej marki. Dziś oficjalnie zapraszamy do naszego biura, gdzie najbliższe tygodnie poświęcimy na prezentację The Upper House by Angel – mówi Iwona Jurczenko, Sales and Marketing Director – West w Angel Poland Group.

Dachy nowej inwestycji zostaną pokryte zielonymi nasadzeniami, które ograniczą nagrzewanie budynku, zwiększą biodywersyfikację, oraz pozwolą na retencjonowanie wody deszczowej. Fasady The Upper House wykonane z trwałych materiałów zwiększą masę termiczną budynku, ograniczając tym samym dobowe wahania temperatur, a głęboko osadzone okna dodatkowo osłonięte balkonami, ograniczą bezpośrednie nasłonecznienie lokali mieszkalnych od strony południowej, wschodniej i zachodniej. Deweloper podkreśla, że podobnie jak w Angel City zadba o minimalizowanie ilości odpadów budowlanych i zużycie materiałów poprzez umiejętne stosowanie rozwiązań budowlanych.

W projekcie zaplanowano również atrakcyjne tereny zielone m.in. park sensoryczny, który jest na etapie uzgadniania z miastem i mieszkańcami kamienic Przedmieścia Oławskiego. Całość będzie zwieńczeniem inwestycji w ramach zakupionej przez Grupę Angel Poland działki przy ul. Walońskiej, a tereny wspólne, tworzące „Angel Square”, mają stanowić nową jakość dla wszystkich mieszkańców kamienic Przedmieścia Oławskiego.

źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Wrocław | Modernizm | Osiedle | whiteMAD na Instagramie

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły