Tinder stworzył świeczki dla singli. „Idealne na walentynki!”

Romantycznych kolacji dla dwojga, serduszka na witrynach sklepowych, promocje na zabiegi w SPA i łóżko posypane płatkami róż. To chyba najbardziej popularny – i prawdopodobnie najbardziej banalny – scenariusz zbliżających się wielkimi krokami walentynek. A co z tymi, którzy ich nienawidzą i wolą pozostać w obecnym związku … z samym sobą? Homesick Candles we współpracy z aplikacją Tinder ma dla nich propozycję!

Tinder, znana młodym ludziom aplikacja służąca do randkowania postanowiła w tym roku zrobić ukłon nie tyle w stronę zakochanych, co w stronę szczęśliwych singli, których święto wypada 15 lutego. W ramach swojego pomysłu wraz z Homesick Candles wypuścili świeczkę „Single, Not Sorry” pachnącą… samotnością!

W jaki sposób pachnie świeczka? NIe jest to do końca jasne, ale jak zaznaczają producenci single w tym roku będą wąchać bukiet składający się między innymi z mieszanki eukaliptusa, jodły i pomarańczy, a także goździków, drzewa sandałowego i kamfory. Zwieńczeniem są lekkie nuty mchu dębowego oraz ambry. 

żródło: www.HomesickCandles.com