Toalety myjące do nowoczesnych łazienek. Wreszcie zrobili to dobrze!

Toalety myjące coraz częściej można spotkać w polskich łazienkach. To dobra alternatywa dla chusteczek nawilżających. Toaleta myjąca Geberit AquaClean została zaprojektowana tak, by użytkownikom dawać poczucie komfortu i świeżości. Zobaczcie, jakie możliwości ma ten nowoczesny gadżet!

Urządzenia sanitarne oferujące delikatne mycie okolic intymnych coraz częściej instalowane są także w polskich domach. Z pewnością wynika to z rosnącej świadomości i większej uwagi, którą przykładamy do spraw związanych z higieną osobistą. Coraz więcej Polaków przekonuje się, że aby poczuć się naprawdę czysto i świeżo po skorzystaniu z toalety najlepiej jest użyć wody. Toalety myjące nowej generacji oferują znacznie więcej i niejednego potrafią zaskoczyć swoimi możliwościami. W zależności od modelu mogą np. posiadać bardzo efektywny system usuwania zapachów, podgrzewaną deskę, inteligentną suszarkę oraz pilot, który umożliwia zapisanie indywidualnych ustawień użytkownika. To niewątpliwie wynalazek na miarę XXI-wieku, który podwyższa nasz standard życia, a co więcej jest też przyjazny dla środowiska.

Nowy standard higieny

Toalety myjące Geberit zdobywają na naszym rynku coraz większą popularność jako nowoczesne rozwiązania, znacznie poprawiające jakość życia na co dzień. Są one dostępne w postaci łatwych do zamontowania desek oraz jako kompletne rozwiązania w formie wiszącej toalety myjącej. Wszystkie wyposażono w szereg funkcji, które gwarantują świeżość i czystość. Każdy użytkownik może sam wybrać dodatkowe udogodnienia, które mają się znaleźć w jego toalecie, tak aby korzystanie z niej na co dzień było przyjemnym, relaksacyjnym doświadczeniem. Linia Geberit AquaClean to niepowtarzalny design i technologie o najwyższym stopniu zaawansowania. Dzięki inteligentnym funkcjom wyznaczają zupełnie nowe standardy higieny i komfortu.

Funkcja mycia to nie wszystko

Wielu użytkowników toalet myjących Geberit AquaClean przyznaje, że na początku sami byli zaskoczeni tym, jaki komfort i świeżość daje delikatne mycie miejsc intymnych wodą. Jednak funkcja mycia to nie wszystko. Toaleta z funkcją bidetu to także oszczędność miejsca w łazience – nie musimy już instalować dwóch urządzeń obok siebie. Co więcej posiadacze toalet myjących Geberit AquaClean mogą zapomnieć o szorowaniu urządzenia z użyciem agresywnych środków czystości! Nowoczesna technologia i przemyślany design sprawiają, że są to produkty niezwykle łatwe w czyszczeniu. Bezkołnierzowa miska WC Rimfree® z technologią TurboFlush® oraz idealnie gładkie szkliwo KeraTect® to rozwiązania, które zapobiegają gromadzeniu się osadów, bakterii i drobnoustrojów. Ale to jeszcze nie wszystko! Przed i po każdym użyciu ramię natryskowe jest automatycznie opłukiwane świeżą wodą. Daje to użytkownikom gwarancję absolutnej czystości i higieny.

toalety myjące


Geberit AquaClean to rewolucyjne technologie, zmieniające nasze postrzeganie świeżości i higieny, ale również unikatowe wzornictwo. Opływowe linie, płynne przejścia, a także przyłącza starannie ukryte w ceramice sprawiają, że toaleta w naszym domu jest atrakcyjnym elementem wystroju, a nie tylko przedmiotem użytkowym. Wyjątkowo smukła forma kryje w sobie poczucie elegancji, dzięki czemu podkreśli walory estetyczne każdej łazienki – również tej najmniejszej – mówi Paweł Karaś, Product Manager, Geberit Polska.

Z korzyścią dla środowiska

Nowoczesne toalety myjące Geberit AquaClean powstają nie tylko z myślą o naszym codziennym komforcie, ale również w trosce o środowisko naturalne. Testy przeprowadzone z wykorzystaniem metody IMPACT World+ potwierdzają, że wpływ urządzeń Geberit AquaClean na środowisko jest niższy niż w przypadku konwencjonalnych toalet, a także w sytuacji korzystania z toalety i bidetu, nie wspominając już o tradycyjnym prysznicu. Mając w łazience taką toaletę z powodzeniem możemy zrezygnować np. z nawilżanych chusteczek, które nie służą naszej planecie.

Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta TUTAJ.

Czytaj więcej: Łazienka | Ceramika | Mieszkanie | Minimalizm

źródło: materiały prasowe Geberit