TOMMY HILFIGER PRZEDSTAWIA LIMITOWANĄ KOLEKCJĘ TOMMY JEANS FALL HERITAGE

AMSTERDAM, HOLANDIA (PAŹDZIERNIK 2019) – TOMMY HILFIGER, własność firmy PVH Corp. – notowanej na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych – przedstawia TOMMY JEANS Fall Heritage: limitowaną reedycję najsłynniejszych projektów z archiwum marki.

Szesnastoelementowa kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od 17 października 2019 r. na stronie internetowej tommy.com, w wybranych sklepach TOMMY HILFIGER i TOMMY JEANS oraz u wybranych partnerów hurtowych na całym świecie.

Limitowana kolekcja TOMMY JEANS Fall Heritage wzbudza jesienną nostalgię przez repliki historycznych projektów marki, przygotowane specjalnie dla współczesnych odbiorców. Nowoczesne produkty zostały odtworzone zgodnie z dziedzictwem Tommy’ego Hilfigera i ozdobione słynną firmową flagą TOMMY JEANS. W wyjątkowej serii dla mężczyzn znalazła się m.in. klasyczna dżinsowa kurtka z kożuszkowym podszyciem, puchowa kangurka z luksusowym woskowanym wykończeniem czy ponadczasowa polarowa koszulka polo z podszewką z misia. Asortyment dla kobiet tworzy krótka dżinsowa kurtka w jasnym odcieniu, puchówka z gniecionego aksamitu zdobiona flagą, zapinana welurowa koszula typu rugby i wiele innych.

Każdy produkt oznaczono unikalną metką Tommy Archive, która nadaje mu wartości kolekcjonerskiej.

Klienci i miłośnicy marki mogą dołączyć do dyskusji w mediach społecznościowych za pomocą profili @TommyHilfiger i znacznika #TommyJeans

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły