Torebki Michael Kors w Lidlu. Będą dostępne od 13 maja!

To już kolejna kooperacja pomiędzy znanymi markami luksusowymi, a sieciami popularnych dyskontów. Tym razem do Lidla wkracza Michael Kors i jego słynne torebki.

Michael Kors to amerykański projektant, który sławę zyskał dzięki swoim kultowym już niemal torebkom, które potrafią osiągać na aukcjach zawrotne ceny. Średnia cena torebek w oficjalnych salonach sięgają 1000-3000 złotych. Tym razem jest okazja kupić je zdecydowanie taniej, dzięki współpracy Michaela Korsa z niemieckim dyskontem Lidl.

Lidl wprowadzi do swojego asortymentu torebki sygnowane logiem amerykańskiej marki. Ich cena ma wynosić 799 złotych co sprawia, że jest to interesująca cena dla fanów Michaela Korsa. Torebek nie znajdziemy jednak na półkach sklepowych. Będą one dostępne na stronie internetowej od 13 maja.

Przypomnijmy, że wśród marek luksusowych, które zdecydowały się na obecność w dyskontach są między innymi marki: Maciej Zień w Biedronce (przeczytaj tutaj), Gosia Baczyńska w Rossmanie (przeczytaj tutaj), BOHOBOCO w Biedronce (przeczytaj tutaj) i wiele, wiele więcej!