puzzle Trefl
autorka grafiki: Magdalena Gałązka-Lewiarz

Trefl i WOŚP stworzyli puzzle dla personelu medycznego

Puzzle Trefl dla personelu medycznego składają się z 1000 części, po ułożeniu powstanie obrazek przedstawiający medyków jako bohaterów walki z koronawirusem. Na rynek trafiło 10 tys. takich puzzli, a dochód z ich sprzedaży wesprze walkę z pandemią

Nietypowe puzzle stworzyła firma Trefl SA wspólnie z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki nim chcą pomóc lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym w Polsce. Całej akcji towarzyszy hasztag #układamydlaWas.

Stworzyliśmy specjalny produkt, który został zadedykowany personelowi medycznemu: bohaterom walczącym z wirusem COVID-19. Cały przychód z ich sprzedaży zostanie przekazany na Fundusz Interwencyjny Fundacji WOŚP na zakup sprzętu medycznego przeznaczonego do walki z COVID-19 – informuje Agnieszka Kulis-Edel z firmy Trefl SA.

Ten specjalny produkt to puzzle limitowanej serii 10 000 sztuk. Puzzle składają się z 1000 elementów, po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 683×480 mm. Obrazek przedstawia kolaż prac autorskich grafików pracujących w firmie Trefl, symbolizujący walkę z koronawirusem. Autorów poszczególnych grafik podpisaliśmy w galerii niżej.

puzzle Trefl


Produkt został wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów ekologicznych z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Limitowana seria puzzli do sprzedaży trafiła w poniedziałek, 4 maja. Cena 25 zł + koszty wysyłki (zależne od dystrybutora). Można je kupić m.in. w oficjalnym sklepie internetowym Trefl i na Allegro. W ciągu dwóch dni sprzedano już około 1500 sztuk (stan na 6 maja, godz. 11.00).

Czytaj więcej: Koronawirus | Ciekawostki | Gadżety | Grafika

źródło: UM Gdańsk