TRŁ WIOSNA! – wkrótce ruszają największe targi designu przed wakacjami

Targi Rzeczy Ładnych już w weekend 2-3 kwietnia z rozmachem otwierają wiosenny sezon – zapraszamy na największy pokaz polskiego designu przed wakacjami! Aż 200 wspaniałych wystawców tego kultowego wydarzenia pojawi się po raz pierwszy w nowej przestrzeni – EXPO XXI w Warszawie. Będzie nowo, będzie inspirująco i będzie… żółto-niebiesko – na TRŁ WIOSNA! nie zabraknie wspaniałych gestów solidarności polskich twórców z Ukrainą.

Jesteśmy wszyscy wstrząśnięci wydarzeniami na Ukrainie, dlatego zapraszamy na unikalną wystawę plakatów polskich i ukraińskich ilustratorek i ilustratorów, które powstały jako wizualny komentarz do wojny – mówią organizatorzy Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski. – Plakaty można będzie po raz pierwszy zobaczyć na żywo oraz oczywiście kupić i wspomóc tym samym fundację Ukraiński Dom. Na wielu targowych stoiskach będą także czekały specjalne produkty i kolekcje, a nawet sitodruk na żywo, z których dochód także będzie przeznaczony na cele charytatywne i pomoc Ukrainie. Mobilizacja polskich twórców i projektantów jest niesamowita – dodają.

Targi Rzeczy Ładnych to święto designu i dobrego stylu – na tej edycji swoje projekty pokaże aż 200 marek i projektantów starannie wyselekcjonowanych przez ekipę TRŁ.

Ta edycja będzie jak świetnie skomponowane danie – różne smaki, różne tekstury, wyraziste przyprawy i składniki, bez których żadne świetne targi designu nie mogą się obejść! To danie będzie różnorodne, ale świetnie zbalansowane. Będzie trochę targowej klasyki i trochę zaskoczeń. Będą nowe połączenia smaków i autorskie eksperymenty. A wszystko to doprawione w niepowtarzalnym stylu TRŁ – mówią organizatorzy

MEBLE i LAMPY zapowiadają się ZNA-KO-MI-CIE. Tylu zachwycających debiutów nie było na TRŁ od dawna. Podobnie jak sztandarowa strefa PLAKATY, z której Targi Rzeczy Ładnych słyną od lat. Najlepszym polskim ilustratorkom i ilustratorom – m.in. Katarzynie Boguckiej, Bartoszowi Kosowskiemu czy Justynie Frąckiewicz będzie towarzyszyło grono zachwycających targowych debiutów – m.in. z podziwianym od lat Szymonem Szymankiewiczem na czele. Strefa CERAMIKA jak zawsze zachwyci różnorodnością i jakością – jest tam to, co kochacie: wspaniała współczesna ceramika od twórczyń i twórców, którzy wyznaczają kierunki w tej branży. WELLNESS I EKO będą oszałamiały wyborem, zapachami i nowościami – ten obszar rozwija się imponująco! TEKSTYLIA jak zawsze na świetnym poziomie, podobnie jak strefa książek i zabawek dla DZIECI – tak, to prawdziwy powód do dumy i odwiedzenia TRŁ! A do tego wspaniałe, zaskakujące domowe AKCESORIA oraz wybrane marki BIŻUTERYJNE i MODOWE – tak dla smaku! Na koniec oczywiście wiosenne ROŚLINY I KWIATY – nie wyjdziecie z pustymi rękami! Wszystko w najlepszym stylu i w świetnej jakości.


Wydarzeniem specjalnym TRŁ WIOSNA! będzie warszawska premiera nowej książki “Elementarz kwiatowy” słynnego poznańskiego florystycznego duetu Kwiaty&Miut, czyli Radosława Berenta i Łukasza Marcinkowskiego. W niedzielę zapraszamy na spotkanie, podczas którego autorzy opowiedzą o kwiatowych trendach i świadomej florystyce – jak zawsze przygotujcie się na morze inspiracji i fantastycznej wiedzy z pierwszej ręki. Na stoisku Kwiaty&Miut przez cały weekend będzie można kupić wyjątkowe kwiaty z ich ekologicznej kwiatowej farmy.

Zatem świętujcie wiosnę z nami! Rozkoszujcie się najlepszym polskim designem, zobaczcie nowości, trendy i marki, które spotkacie tylko na Targach Rzeczy Ładnych. Wesprzyjcie też z nami Ukrainę kupując jeden z 40 unikalnych plakatów od najlepszych ilustratorek i ilustratorów lub włączając się w akcje przygotowane na stoiskach wystawców. Po prostu bądźmy razem.

Będzie nam przemiło otworzyć z Wami wiosenny targowy sezon w Warszawie i ponownie zachwycić tysiące nieocenionych gości Targów Rzeczy Ładnych. Wiosnę 2022 uznajemy oficjalnie za otwartą! Partner: Expo XXI Warszawa. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

Bilety do kupienia w salonach Empik oraz online na: empikbilety.pl oraz goingapp.pl.

TRŁ WIOSNA! – największa edycja przed wakacjami

2-3 kwietnia

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Godz. 11-19

Bilety: 10 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)

Czytaj też: Wydarzenia  | Warszawa | Ceramika | Grafika | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe