Trzynasty numer magazynu whiteMAD [PREMIERA]

To już trzynasty numer magazynu whiteMAD. Zebraliśmy w nim historie, które będą was inspirować każdego dnia. Zachęcamy do podróży, eksploracji dalekiego, ale też bliskiego świata. Aby odbyć podróż, wcale nie trzeba jechać na drugi koniec globu. Czasem wystarczy krótki spacer po sąsiednich ulicach.

Numer otwieramy działem Moda. Projektantka Natalia Siebuła swoją nową kolekcję sfotografowała w klimatycznym wnętrzu Hali Urania w Olsztynie. Za obiektywem aparatu stanął Piotr Czyż, który pokazał modelki na tle świetnej architektury sprzed lat. A gdyby tak udać się podróż do gwiazd? Spragnionych astralnych wrażeń zachęcamy do lektury tekstu „Miejscy astronauci”. Nowa kolekcja od LANGE&LANGE powstała dla marki PAJAK. Kolekcję promuje sesja zdjęciowa, którą utrzymano w kosmicznym klimacie.

W dziale Architektura zabieramy was do Szczecina, gdzie autorzy bloga mieszkamwszczecinie.com odwiedzili mieszkanie wyremontowane i zamienione w wymarzoną przestrzeń do życia przez parę młodych ludzi. Ten blog to wspólne dzieło Aleksandry Poncyljusz, która publikuje tam autorskie opisy szczecińskich wnętrz, oraz fotografa Michała Szałkiewicza. W dziale Architektura znajdziecie zresztą więcej pięknie urządzonych mieszkań. Zaglądamy też do domu jednorodzinnego w Poznaniu i do… Estonii!

Z kolei w dziale Design opisujemy serię naczyń REVASE, które zaprojektowała Patrycja Gorzela. Młoda projektantka udostępniła swoje projekty za darmo – można je pobrać z Internetu i wydrukować w domowej drukarce 3D. Numer tradycyjnie zamyka dział Portfolio. Przeczytacie w nim rozmowę z ilustratorką Eweliną Gąską, która specjalnie dla nas wykonała portret redakcji whiteMAD.

Numer możecie zamówić w naszym sklepie klikając TUTAJ z wygodną dostawą kurierem lub do paczkomatu. Od 1 lipca trzynasty numer magazynu whiteMAD możecie też znaleźć we wszystkich salonach sieci Empik w Polsce oraz wybranych punktach InMedio, Relay oraz Ruch.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły