Tutaj liczy się relaks. Zaglądamy do wnętrza studio w Kijowie

Studio zen w Kijowie to miejsce, które odwiedza się dla odpoczynku i relaksu. Zaprojektowała je ukraińska architekt Olga Fradina, która chciała we wnętrzu stworzyć domową atmosferę.

Pokój do masażu, medytacji, jogi, gabinet terapeuty, kuchnia i łazienka – to elementy, z których składa się studio The Kamala Center w Kijowie. Zaprojektowała je architekt Olga Fradina. Projektantka do realizacji założeń podeszła w pełni świadomie. Chciała, aby nawet samo czekanie na zabieg odbywało się w kojącej atmosferze. Sprzyjają temu dobrane meble i rozbudowana gama kolorystyczna.

We wnętrzu można się poczuć jak w mieszkaniu. Projektantka postawiła na naturalne materiały, drewno, bawełnę, które ocieplają wnętrze i wprowadzają przytulny nastrój. Co ciekawe, część elementów zaprojektowana została przez lokalnych twórców z Ukrainy.

studio w Kijowie


Architekt nie unikała wyszukanych dodatków. W pokoju, w którym odbywają się zabiegi z masażystą pojawił się intensywnie świecący neon z napisem “Be Free”. Dodatkowo wrażenie robią kolorowe flakoniki produktów kosmetycznych, które przykryte za mleczną szybą przypominają maleńkie dzieła sztuki, a cała gablota zmienia się w barwną instalację.

Czytaj więcej: Ukraina  | Wnętrza | Minimalizm | Lampa | Mieszkanie

projekt: Olga Fradina Interior Design (www.olgafradina.com)

zdjęcia: Andrey Avdeenko