Nie masz pomysłu na to, jak nosić oversize’ową koszulę? Nie możesz patrzeć na swoje stare jeansy, bluzy i T-shirty, które zalegają w szafie? Czas na modowy tuning! Wkrótce będziesz miała ku temu świetną okazję – sieć centrów outletowych FACTORY organizuje akcję Stylowy Upcykling, dzięki której zupełnie za darmo nadasz swoim ubraniom nowe życie.

Prawie każdy ma w swojej szafie rzeczy, których już nie nosi, bo wyszły z mody albo po prostu się znudziły. Możesz to zmienić. Zabierz swoje stare ubrania na Stylowy Upcykling. To cykl trzech weekendowych eventów połączonych z warsztatami organizowanych przez outlety FACTORY, które jesienią odbędą się w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Podczas nich zajęcia z tuningowania ubrań poprowadzi Karina Wacławik, która na co dzień rewolucjonizuje garderoby polskich gwiazd. Pod jej okiem przerobisz prosty T-shirt tak, by zyskał modny choker albo gorsetowe wiązanie, z koszuli zrobisz sukienkę off shoulder, sprawisz, że stara skórzana kurtka zmieni się nie do poznania, jeansom nadasz efekt sprania, a nawet… uszyjesz z nich torbę!

Udział w Stylowym Upcyklingu jest bezpłatny, a na miejscu, w specjalnie zaaranżowanej strefie, do dyspozycji będą naszywki, ćwieki, farby do ubrań, a także inne potrzebne akcesoria i narzędzia. Jedyne, co musisz przynieść ze sobą, to dowolna rzecz, którą chcesz przerobić. Świetna zabawa i mnóstwo modowych inspiracji gwarantowane! To nie wszystko – najlepsze ubraniowe metamorfozy przeprowadzone podczas Stylowego Upcyklingu będą nagradzane kartami podarunkowymi na zakupy w FACTORY. Organizowany przez sieć centrów outletowych FACTORY akcja ma na celu zabawę, rozwija modową wyobraźnię, a dodatkowo udowadnia, że uzupełnienie szafy o prawdziwe hity sezonu wcale nie musi odchudzać portfela. Najlepsze metamorfozy przeprowadzone podczas Stylowego Upcyklingu będą nagradzane kartami podarunkowymi na zakupy w FACTORY.

Dodatkowo FACTORY przygotowało także wideotutoriale, które pokazują, jak krok po kroku przeprowadzić metamorfozę różnych części garderoby. Od 12 września są one publikowane na Facebookowych profilach centrów FACTORY (@FactoryAnnopol, @FactoryUrsus, @FactoryPoznan, @FactoryKrakow).

Stylowy Upcykling w Poznaniu odbywa się na Nocnym Targu Towarzyskim w i będzie trwać do niedzieli 24 września.

Kolejne odsłony wydarzenia: 30.09.-1.10. podczas Targów Slow Fashion w Warszawie oraz 14.10.-15.10. w kompleksie Dolne Młyny w Krakowie.