Udowodnili, że samemu można zrobić wesele marzeń

Nie ma wesela, które nie rozpoczęłoby się od pierwszego tańca. Tak chce tradycja – jak powiedziałby wuj Eugeniusz z Tanga Mrożka. Nowożeńcy silą się więc na mniej lub bardziej skomplikowane figury taneczne, uczestniczą w wielomiesięcznych kursach tanecznych. Wszystko to z lepszym lub gorszym skutkiem…

Tą wieloletnią tradycję przełamała Kasia i Patryk, którzy swój najważniejszy dzień w życiu postanowili przygotować w niekonwencjonalny sposób. Zamiast pierwszego tańca Państwo Młodzi zaprezentowali kilkuminutowy film, który pokazuje historię ich kilkumiesięcznych przygotowań do ślubu. Ujęcia do filmu wykonali sami, dokumentując swoją pracę nad winietkami, ogromnym napisem MIŁOŚĆ czy przygotowując salę w Folwarku Wąsowo do swojego ślubu. Film podczas projekcji, skończył się ujęciem ich prawdziwego pierwszego tańca sprzed roku, kiedy to po raz pierwszy spotkali się… na parkiecie.

Jeśli macie ochotę zobaczyć jak wygląda ślub od – przysłowiowej – strony kuchni, zapraszamy do obejrzenia produkcji firmy Zatrzymaj Czas:

Zatrzymaj Czas to firma, skupiająca ludzi którzy kochają to co robią. Każde wesele dla nich to nowa przygoda ?


Uwielbiają Pary, które wnoszą do swojego wesela cząstkę siebie co czyni zdjęcia i filmy wyjątkowymi.