UNFUR – nowa marka na polskiej mapie modowej

Kolekcja Amor Fati dostarcza zmysłowych doznań zamkniętych w funkcjonalnych formach. Uniwersalne wzornictwo niepozbawione nuty ekstrawagancji, skąpane w duchu mody przełomu tysiącleci czerpie zarówno z brokatowego blichtru tego okresu, jak również z minimalizmu w milenijnym wydaniu. Sesja wizerunkowa odzwierciedla ducha Unfur Angel – kobiety intrygującej niepohamowaną ekspresją, dystansem do siebie i humorem.

Kapsułowa kolekcja zbudowana jest na kontraście umownie damskich i męskich elementów garderoby. Poszczególne ubrania można ze sobą łączyć i przeplatać, uzyskując stylizacje na różnorodne okazje. Przeskalowane, a zarazem proste formy tworzą intrygującą sylwetkę i podkreślają niezwykłą urodę powierzchni materiałów. Stylizacje dopełniają czapki i kapelusze z syntetycznych futer. W kolekcji dominują tkaniny i dzianiny naturalnego pochodzenia – połyskliwa bawełna satynowa, niezwykle miękki mikromodal, wysokiej jakości wiskoza, polska wełna, a także coraz bardziej pożądane cupro, którego włókna łączą właściwości bawełny i jedwabiu. Kolory kolekcji przywołują pejzaż polskiego przedwiośnia – szlachetne zimne brązy przełamane gołębim błękitem, zielenią, kobaltem i różem.

Linia Eternal to ponadczasowa, minimalistyczna i komfortowa odzież w eleganckim wydaniu – nieszablonowa baza do codziennych stylizacji. Znajdują się w niej body wyszczuplające ramiona dzięki zastosowaniu cienkich poduszek oraz t-shirt, który można nosić na cztery sposoby.

Zobacz również: Edytorial | Moda | Kolekcja | Fotografia

Źródło: materiał prasowy marki UNFUR