Duńska kolekcja rezydencjonalna mebli i oświetlenia marki Bolia - rabat 15%

Upoluj dobry wzór. Kultowy design w promocyjnych cenach

Rozpoczyna się weekend promocji! Na co polować, żeby nie żałować? Sklep Pufa Design podpowiada: na dobry design – i zaprasza do szperania na półkach wypełnionych fantastycznymi rabatami.

Każdy z nas lubi szukać i znajdować, marzyć i odkrywać. Dlatego Pufa Design hasłem „Upoluj promocję” zachęca do buszowania w dniach 27-29 listopada w zasobach wirtualnego sklepu oraz w siedzibie kołobrzeskiego showroomu i wyszukiwania rabatów na znakomite dzieła europejskiego designu. Obniżki cen sięgają od 10 do aż 40%.

Co można tanio upolować podczas Black Friday? Świetne meble i oświetlenie duńskiej marki Umage (kojarzysz na pewno lampy Eos z piór!). Proste i zarazem zaskakujące lampy chorwackiej Grupy. Projekty Nordic Tales, które są wypadkową ascetycznego skandynawskiego wzornictwa i bogatej tradycji sztuki europejskiej. Elegancką markę Bolia i pełne szlachetnej prostoty Muuto. Meble i oświetlenie marek Northern oraz Miloni, lampy niemieckiego brandu Dreizehngrad, subtelnie industrialne oświetlenie Grok.

Kto kocha design radosny, projektowany z przymrużeniem oka, a zarazem bezkompromisowy, czyli praktyczny i świetnie wykonany, powinien przyjrzeć się ofercie marek: włoskiej Seletti (tak, to ta od słynnej lampy-myszki), MIHO (tworzącej szalone i multikolorowe dekoracje ścienne), Santhonore (współczesne „ikony”) oraz ENOStudio (kolejne zwariowane lampy, ale w wersji francuskiej). Koniecznie trzeba też wspomnieć o Spring Copenhagen, marce w ofercie Pufa Design wyjątkowej, wytwarzającej drewniane akcesoria kuchenne oraz klasyczne figurki z drewna: zwierzątka i przezabawne matrioszki. Do grupy pozytywnego designu zaliczylibyśmy Pappelinę, której dywany i chodniki z syntetycznej wstążki (a także bieżniki, ściereczki, ręczniki kuchenne i tace) są propozycjami bardzo praktycznymi, ale dzięki niezwykle bogatej kolorystyce cieszą oczy i są świetnymi „poprawiaczami humorów” domowników i gości.

Kultowy design
Mobilna lampa Carrie oraz cała kolekcja Menu – rabat 15%

Dla fanów wzornictwa kuchennego Pufa Design przygotowała rabaty na marki Menu, Stelton i RIG-TIG. Termosy, naczynia, wszelakie kucharskie utensylia, solidne i praktyczne, a przy tym niezwykle urodziwe, na pewno ucieszą każdego, komu zechcesz jej sprezentować. Bo dobry design to prezent zawsze mile widziany. Dlatego w ten weekend koniecznie zajrzyj do sklepu Pufa Design i – upoluj promocję!

Pufa Design to sklep internetowy (www.pufadesign.pl) oferujący oświetlenie, meble i dodatki do wnętrz najlepszych marek polskich i zagranicznych (głównie skandynawskich). Showroom Pufa Design mieści się w Kołobrzegu przy ul. Bałtyckiej 31.

Czytaj też: Lampa | Ceramika | Naczynia | Pufa Design