Pokaz na wiosna-lato 2015 był dla duetu Bohoboco wyjątkowym wydarzeniem. Tego wieczoru projektanci nie tylko zaprezentowali swoja propozycje na nadchodzący sezon, ale także świętowali 5. urodziny marki.

Pokaz odbył się 17 listopada w warszawskiej hali Expo XXI. Całe wydarzenie zorganizowano z wielkim rozmachem, tak jak przystało na świętowanie 5. urodzin. Niesamowita scenografia oraz specjalnie skomponowana muzyka na tę okazję przez samego Nick’a Betourne’a przy akompaniamencie skrzypiec Krystyny Steczkowskiej dawało niesamowity efekt i działo na wyobraźnie odbiorcy.

Na ogromnym wybiegu, bo aż ponad 240 metrowym  40 modelek zaprezentowało aż 61 look’ów na sezon wiosna-lato 2015. Gwiazdą wybiegu była muza projektantów oraz top modelka- Magda Jasek, która otwierała oraz zamykała pokaz.

Na nadchodzący sezon duet postawił na styl Bohoboco, czyli minimalistyczne, surowe formy w wydaniu bardzo kobiecym. W projektach widoczna jest gra kontrastów pomiędzy bielą, czernią i kobaltem . Prezentacje kolekcji podzielono na kilka części, zaczynając od dziennej, a kończąc wyrafinowanymi sukniami wieczorowymi. Uzupełnieniem całości były buty, torebki oraz paski..

Po pokazie na gości czekał urodzinowy tort, który był zwieńczeniem uroczystego wieczoru. Duet Bohoboco już od pięciu lat zachwyca nas swoimi kolekcjami i z roku na rok są one coraz bardziej dojrzałe. Projektanci przekonali do siebie najbardziej wymagające gwiazdy, które lubią pokazywać się w ich kreacjach na czerwonym dywanie. Prace Kamila i Gilberta obserwuje już od kilku lat i nie ukrywam, że jestem ich ogromnym fanem. Brawo!

żródło: PokazyMody.tv

(Patryk Patryk)