Urodziny marki ANA CICHOSZ i otwarcie nowego butiku projektantki

Marka ANA CICHOSZ świętuje swoje 10. urodziny. Z tej okazji w centrum Warszawy otwarty zostanie butik projektantki. Wydarzenie poprzedzone zostanie specjalnym pokazem kolekcji.

Anna Cichosz to projektantka i współzałożycielka Wizerunkowni ReBellious. Swoje autorskie projekty tworzy pod marką Ana Cichosz, przewrotnie i celowo pisanej przez jedno “n”. W tym roku marka obchodzi 10. rocznicę działalności na modowym rynku w Polsce. Z tej okazji już 31 sierpnia odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji AW 16/17 “All About Women”. Pokaz połączony jest z otwarciem butiku projektantki, który otwarty zostanie przy ul. Wilczej 3 w Warszawie. Kolekcja zaprezentowana zostanie klientkom brandu oraz mediom.

Butik przy Wilczej 3 będzie kolejnym, po artystycznym Atelier przy ul. Spiskiej miejscem, w którym będzie można kupić nieszablonowe projekty Anny oraz dodatki i akcesoria partnerskich marek: Wishbone i Fuerza.

Kolekcja na nadchodzący sezon AW 16/17 “All About Women” zostanie pokazana w nietypowej scenerii – w przestrzeni tętniącego życiem miasta i zielonych podwórek. Podczas 10. urodzin projektantka zamierza bowiem pokazać nie tylko swoje najnowsze projekty ukazujące spektrum artystycznych możliwości, ale też prawdziwe życie ul. Mokotowskiej na co dzień ukryte za fasadami zabytkowych kamienic.

Przez ostatnie lata działalności projektantka wypracowała swój indywidualny styl, który sprawnie balansuje pomiędzy dwoma różnymi światami: mody wysokiej i stylu ulicy. Markę cechuje różnorodność fasonów i zamierzone pomieszanie stylu. W jesiennej kolekcji dominować będzie czerń, elementy metalu oraz koronka.

Anna projektuje kolekcje haute couture i pret-a-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie. Kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, dzianin, skór czy też włóczki. Linia haute couture składa się z unikatowych pojedynczych wzorów. To niestandardowe kreacje, których znakiem rozpoznawczym jest zabawa kontrastem oraz fakturą materiałów.

Pokaz kolekcji odbędzie się 31 sierpnia 2016 r. (środa) w butiku przy ul. Wilczej 3 o godzinie 19. Magazyn WhiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

ana cichosz