Vollebak – kamuflaż dla kochających sport

Wszyscy znamy to nieprzyjemne uczucie gdy po ciężkim wysiłku fizycznym nasze ubrania są przesiąknięte potem. Bardziej wymagające sporty skutkują czasem otarciami, krwawieniem czy podartym strojem. Jednak ta odzież ma temu zapobiec. Poznajcie Vollebak – ubrania dla prawdziwych hardkorowców sportu.

Kolekcja odzieży od Vollebak to na razie trzy T-shirty. Każdy z nich ma na sobie nieregularne plamy mające kamuflować potencjalnie pojawiający się na nich pot, krew czy zabrudzenia od błota lub trawy. Na zamaskowanie plam pozwoliło wiele kolorów i odcieni nałożonych na T-shirty warstwowo. W ten sposób “kamuflaż” wygląda na naturalny i ciężko go odróżnić od faktycznej plamy. Każdy T-shirt ptrzeznaczony jest na inną “okazję”. W ten sposób mamy Blood, Salt oraz Dirty Camo. Nietrudno się domyślić jakie jest przeznaczenie poszczególnych modeli.

“Blood, Salt i Dirty Como są stworzone dla sytuacji, po których wiemy, że będziemy wyglądać i czuć się jak gówno. Przecież wszystko się brudzi, po co udawać, że jest inaczej?”

– mówi zzałożyciel marki, Nick Tidball

Każdy z T-shirtów kupić możecie na stronie Vollebak. Cena? Trochę ponad 300 zł.