W Szczecinie powstaje Fabryka Wody. To będzie najnowocześniejszy park wodny w Polsce!

Miasto Szczecin właśnie uzyskało zgodę na budowę od lat planowanj inwestycji nazwanej Fabryka Wody. Ma to być największa atrakcja okolicy, a także jedno z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie!

Wydanie pozwolenia na budowę to ostatni krok na drodze rozpoczęcia procedury przetargowej i wyłonienia wykonawców. Inwestycja Fabryka Wody będzie kąpieliskiem, łączącym park wodny, multimedialną strefę edukacyjną, a także strefy relaksu i saunarium.

To jednak nie koniec atrakcji, które będą czekały na gości. Na liście zaplanowanych udogodnień znajdują się między innymi duży basen rekreacyjny, basen sportowy, brodziki dla dzieci, wodny plac zabaw oraz zjeżdżalnie. Dodatkowa opłata upoważniać będzie również do skorzystania ze strefy VIP oraz strefy wypoczynkowej, w której znajdzie się basen typu „infinity pool” z przelewem w postaci wodospadu.

Warto dodać, że powstanie również stref wellness, a także baseny zewnętrzne z plażą, a poza sezonem z lodowiskiem. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.fabrykawody.eu

wiz. / mat. prasowe