Warszawa: wkrótce Festiwal Architektury i Budownictwa. To już trzecia edycja

Kolejna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa organizowanego przez Eurobuild Conferences odbędzie się już we wrześniu. Partnerem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Architektów Polskich, a Magazyn whiteMAD patronem medialnym.

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowania budynków komercyjnych w ich strukturach. To także próba odpowiedzi na pytanie, gdzie ludzie przyszłości będą mieszkać, pracować i odpoczywać. Uczestnicy konferencji porozmawiają również o możliwościach łączenia nowoczesnych technologii z wiedzą o ludzkiej naturze. W programie wydarzenia znajdują się liczne panele dyskusyjne, prezentacje, a także warsztaty.

Ważną częścią wydarzenia jest strefa wystawiennicza, w której uczestnicy mogą zapoznać się z ofertą produktów i usług wielu firm z branży. To również doskonałe miejsce służące do networkingu.

Podczas festiwalu jako gość specjalny wystąpi Thomas Feichtner, który poprowadzi prezentację pt.: „Trendy w designie: Praca przyszłości – STUDIO by Thomas Feichtner”. Feichtner to projektant z wieloma międzynarodowymi nagrodami na koncie. Pracuje m.in. dla takich marek jak: Swarovski, Laufen, Bene, Adidas, Head, Absolut.

Kolejnym istotnym elementem festiwalu jest konkurs Eurobuild Awards w Architekturze, którego wyniki ogłaszane są właśnie podczas tego wydarzenia. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych projektów architektonicznych z obszaru obiektów komercyjnych oraz publicznych zrealizowanych i przekazanych do użytku w Polsce w 2017 roku. Nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach:

Biurowiec Roku
Aranżacja Miejsca Pracy Roku
Przestrzeń Publiczna Roku
Rewaloryzacja Roku
Proekologiczny Biurowiec Roku
Wielorodzinna Zabudowa Roku
Centrum Handlowe Roku

Które realizacje zwyciężą? Tego dowiemy się już 19 września podczas wydarzenia w PIN-UP Studio przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy wcześniej zarejestrować się na stronie architecture.eurobuildconferences.com. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.


A tak wyglądały poprzednie edycje:

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły