Warszawa: start konferencji „Rynek Nieruchomości. Jak i kiedy inwestować?”

Goście konferencji „Rynek Nieruchomości. Jak i kiedy inwestować?” będą mogli poznać trendy rynku inwestycji w nieruchomości w Polsce i innych krajach, poznają kondycję rynku oraz dowiedzą się, na co należy zwracać uwagę inwestując w nieruchomości.

Wydarzenie odbędzie się 14 stycznia 2020 roku w gmachu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (budynek C, aula II). Podczas konferencji poruszone zostaną między innymi merytoryczne kwestie w podejściu do metod analizy inwestycji. Wskazane zostaną najlepsze lokalizacje inwestycyjne, a goście będą mogli dowiedzieć się, jakie zmiany są kluczowe dla całego sektora. Uczestnictwo w konferencji jest też doskonałą okazją dla osób, które dopiero poznają rynek inwestycji oraz zasady, którymi rządzi się ta branża.

Inwestorzy będą mogli dowiedzieć się, jaką rolę odgrywa dogłębna analiza rynku nieruchomości i dlaczego jest tak ważna. Organizatorzy wskażą też na związek pomiędzy korzyścią/rentownością a ryzykiem inwestycyjnym. Wśród wskazówek dla inwestorów można tutaj wymienić: konieczność wiązania rentowności inwestycji z poziomem ryzyka. Fokus na najwyższy zysk to błędne podejście.

Kolejną wskazówką jest hasło: “czas to pieniądz!”. Część inwestorów zapomina o tej sprawdzonej zasadzie i błędnie przeznacza za dużo czasu i środków na zarządzanie inwestycjami. Przez to zmniejszają potencjalny zysk. Konferencja ma też uświadomić uczestnikom, że nie tylko centra miast są najlepszą lokalizacją dla inwestycji. Należy dogłębnie poznać rynek i perspektywy jego rozwoju. Często okazuje się, że nieco oddalone od centrów dzielnice będą w najbliższych latach intensywnie rozwijane, dlatego zysk z nieruchomości w takich częściach miast może być dużo większy niż zakładano. Przykładem są tutaj dzielnice Praga-Południe w Warszawie oraz Holbeck w Leeds w Wielkiej Brytanii.

Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wystąpienia CEO Propdo – Pelega Davidovitza. Prezes firmy wykształcenie zdobył na Uniwersytecie w Tel Awiwie, a staż odbył w Sądzie Najwyższym Izraela. Założyciel platformy Propdo jest wykładowcą w Akademickim Centrum Prawa i Nauki, pracował w dziale nieruchomości w firmie prawniczej Herzog, Fox & Ne’eman.

Propdo to nowa nazwa platformy Investmart. Powstała z połączenia słów „property” oraz „do/doing”. Propdo zaczyna podbijać rynek nieruchomości poprzez wspieranie inwestorów. Marka zajmuje się wszystkim, co dotyczy zakupu. Eksperci Propdo zbierają informacje o projektach deweloperskich, oferują klientom mieszkania, dokonują za nich wszystkich formalności, nadzorują budowę, zlecają prace wykończeniowe a następnie wynajmują mieszkania dostarczając właścicielom wpływy. Klienci nie musza się więc niczym przejmować – to Propdo przejmuje na siebie kompleksową obsługę inwestycji w nieruchomości.

W portfolio Propdo znajduje się 215 nieruchomości, których wartość wynosi kilkanaście milionów dolarów. Informacje o wydarzeniu znajdują się również na Facebooku tutaj.konferencja rynek nieruchomości propdo