Warszawa zyska trzy nowe wieżowce. Poznajcie The Warsaw HUB!

The Warsaw HUB, znany wcześniej jako Sienna Towers, to kompleks trzech wieżowców, które powstają w biznesowym centrum Warszawy, zaoferuje około 113 tys. m kw. przestrzeni.

The Warsaw HUB ma być najbardziej innowacyjnym projektem w historii Ghelamco. Miejscem łączącym świat nowoczesnych technologii, przyjaznym zarówno startupom jak i korporacjom.

Inwestycja wyjdzie daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców – będzie sercem sieci i centralnym punktem, w którym zbiegają się i łączą wszystkie potrzeby nowoczesnych, kreatywnych oraz innowacyjnych firm – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

The Warsaw HUB wyrośnie u zbiegu ulic Towarowej i Prostej, w bezpośrednim sąsiedztwie wielkiego węzła komunikacyjnego, łączącego drugą linię metra z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi, w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Ochota.

The Warsaw HUB to kompleks, łączący w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnych korporacji oraz startupów. Na powierzchni 113 tys. m kw. znajdą się przestrzenie biurowe, a także centrum konferencyjne oraz 3- i 4-gwiazdkowy hotel.

W The Warsaw HUB znajdzie się także MeetDistrict – unikalna przestrzeń coworkingowa, dzięki której nawet najmniejsze firmy będą mogły znaleźć miejsce w nowoczesnym biurowcu.

The Warsaw HUB będzie również sercem węzła komunikacyjnego. Bezpośrednie połączenie z II linią metra oraz sąsiedztwo przystanków tramwajowych i autobusowych będą ogromnym ułatwieniem, zachęcającym do korzystania z komunikacji miejskiej. Nowoczesny parking rowerowy, z prysznicami, szafkami i stojakami na rowery odpowie również na potrzeby rowerzystów. Wszystko to wpisze się w ideę tworzenia rozwiązań przyjaznych środowisku. Dla osób poruszających się samochodami, w podziemiach The Warsaw HUB znajdzie się nowoczesny parking.

The Warsaw HUB to również inwestycja, która wykreuje nową tkankę miejską. Projekt inwestycji powstał w pracowni architektonicznej Andrzeja M. Chołdzyńskiego – autora m.in. stacji centralnego odcinka II linii metra czy siedziby Giełdy Warszawskiej.

Budowa The Warsaw HUB już się rozpoczęła, a termin zakończenia inwestycji planowany jest na koniec 2019 roku. Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu. Wyłącznym agentem na część biurową i handlowo-usługową jest firma JLL. Szacowana wartość inwestycji to ponad 1 mld zł.

wiz. materiały prasowe

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły