Wave Apartments otwiera własny showroom. Doświadczaj luksusu każdym zmysłem!

Sesje zdjęciowe, wizualizacje, a nawet wirtualne spacery to możliwości, które stosowane są od lat. Dla najbardziej wymagających klientów wciąż jest to jednak za mało. Świadomy klient oczekuje doznań na wyższym i bardziej realistycznym poziomie, a także czuje potrzebę bezpośredniego obcowania klienta z istniejącą przestrzenią. Potrzebę dobrze rozumieją w Wave Apartments powstałych w Międzyzdrojach. Zarządcy eleganckiej inwestycji postanowili otworzyć showroom, w którym każdy klient może zapoznać się z mieszkaniem marzeń każdym zmysłem. 

Katalogi ze zdjęciami inwestycji, wizualizacje wnętrz czy wirtualne spacery po gotowych mieszkaniach – odchodzą powoli do przeszłości. Dziś liczy się doświadczanie wnętrza, czyli bezpośrednie obcowanie klienta z przestrzenią. Tego właśnie oczekują osoby, które planują zainwestować w nieruchomość, szczególnie tę klasy premium – chcą zobaczyć, dotknąć i poczuć oferowany luksus. Taką możliwość daje showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach, który jest nie tylko wizytówką nadmorskiej inwestycji, ale jednocześnie przestrzenią, w której można bezpośrednio zetknąć się z koncepcją projektu, ocenić jakość i zweryfikować ofertę z rzeczywistością.

Współcześni klienci, którzy chcą zainwestować w nieruchomość, podchodzą do inwestycji bardzo świadomie. Zanim zdecydują się na zakup konkretnego mieszkania, chcą zweryfikować ofertę – w rzeczywistości. I nie ma się co dziwić, ponieważ szczególnie w przypadku miejsc luksusowych, chcemy ten luksus zobaczyć, doświadczyć go i poczuć atmosferę miejsca, które może stać się nasze. mówi Wioleta Lipska, Dyrektor Działu Marketingu.

Showroom, który powstał w Wave Apartments zaprojektowała architektka Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz. Architektka stworzyła przestrzeń, w której dominuje nowoczesna klasyka z nutą glamour. Główną inspiracją dla tego luksusowego wnętrza stała się sama lokalizacja inwestycji, czyli Wybrzeże Bałtyckie.

Architektka nadmorski klimat osiągnęła między innymi dzięki wykorzystaniu barw – ściany nawiązują do koloru plażowego piasku, elementy dekoracji – obrazy – są interpretacją nadmorskich tematów, a roślinność, wypełniająca przestrzeń, nawiązuje do flory, którą znajdziemy na wydmach. Tym, co wyróżnia showroom, jest przede wszystkim wyjątkowy widok – na międzyzdrojską plażę oraz okolicę, ale także jasna kolorystyka, nadająca świeżości i obecność detalu we wnętrzu apartamentu pokazowego.

Showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach to miejsce umożliwiające potencjalnym inwestorom obejrzenie standardowego wyposażenia, które znajdzie się w powstających apartamentach, tj. podłóg, zabudowy kuchennej wraz ze sprzętami AGD oraz łazienki. Pozostała część zaaranżowanej przestrzeni showroom’u może stać się inspiracją dla przyszłych właścicieli i pomóc im w określeniu ich potrzeb oraz oczekiwań, dotyczących finalnego wykończenia ich własnego apartamentu.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły