Wieża lęgowa dla ptaków, jak drzewo. Na szczycie wielka jemioła.To jeden z najciekawszych pomysłów na budkę lęgową dla ptaków, jakie ostatnio widzieliśmy. Szwajcarscy architekci i projektanci Adrien Comte i Adrien Meuwly stworzyli trójnogą konstrukcję, na szczycie której posadzili gigantyczną jemiołę. Projekt nazwany Eternal Love, czyli Wieczna Miłość ma wspierać nie tylko ptaki, które mogą budować gniazda i żywić się na 18-metrowej konstrukcji. Instalacja ma także powstrzymać wymieranie jemioły, jako gatunku, który coraz gorzej radzi sobie w środowisku naturalnym. Budka powstała w szwajcarskim mieście Lozanna. 
Jemioła jest epifitem, która rośnie na gałęziach większych drzew. Ze względy na coraz mniejszą liczbę drzew mających powyżej 20 lat w miastach, a także brak żyznej gleby pozwalającej na wyrośnięcie sporych drzewostanów jemioła stała się gatunkiem zagrożonym wyginięciem w wielu obszarach Europy. Konstrukcja Eternal Love ma odbudowywać naturalny cykl przyrody. W ramach niego ptaki gniazdujące w budce będą żywić się owocami jemioły i roznosić je po okolicznych drzewach.

Co ważne jemioła pomimo, że pobiera wodę i składniki odżywcze z drzew nie jest pasożytem, a jedynie półpasożytem, który szkodzi drzewom tylko w określonych sytuacjach. Ważny jest natomiast fakt, że jemioła pozostaje zielona nawet zimą, dając przez cały rok schronienie i pokarm ptactwu.