WIOSENNA edycja TARGÓW DOBRY DESIGN już niebawem

Najbliższa edycja Targów DOBRY DESIGN to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. Przestrzeń pozytywnej wymiany z odpowiedzialnym dizajnem, modą i plakatem w rolach głównych.

Zapraszamy na energetyczne spotkanie z twórcami, projektantkami i rzemieślnikami z całej Polski. Wydarzenie jest organizowane już 40. raz! I tym razem goście znajdą najnowsze trendy, nowe kolekcje modowe, oryginalne, autorskie projekty, a przede wszystkim ludzi, którzy je tworzą. Warto uczestniczyć w targach i naładować życiowe akumulatory.

Należy też wspomnieć, że zakupy na Targach Dobry Design to odpowiedzialne kupowanie. Wszystkie rzeczy proponowane przez wystawców to ich projekty, najczęściej realizowane przez nich samych lub w niewielkich rodzimych manufakturach. Ekologiczne i pełne miłości.


Targi DOBRY DESIGN WIOSNA są kontynuacją cyklu, który przyciąga wrocławianki i wrocławian od 2015 roku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła już tradycyjnie Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia. Wśród wystawców znajdziecie wiele debiutantek i debiutantów, między innymi:

– Plakaty ASP – plakaty studentów wrocławskiej ASP

– Gustownik kwiaty i wnętrza – dekoracje

– Magdalena Konior – ceramika

– EMKA design candle – wellness

– INNAF – moda

Spotkać będzie też można marki biorące udział w wydarzeniu cyklicznie.

– Matylda Zielińska, Hellaclay, Biżuteria Nakame, czyli biżuteria

– Gajaarte, Nekanda Ceramika, Arent Plates to oczywiście ceramika

– Beatnik Illustrations, Malwa Studio, miwoodo -plakat

– Aurelia & Zwei frauen, BUCLE, Pracownia Fio -moda wiosenna

– Poławiacze Pereł i CLAROSCURO z książkami

– Manufaktura Floks, DOBRY WOSK i socosy -koimy zmysły

Nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych, czyli przytulanek, zabawek sensorycznych i wielkoformatowych kolorowanek 3D.

Włączamy się w pomoc naszym sąsiadom z Ukrainy. Uruchamiamy specjalne stoisko, z którego całkowity dochód przekażemy na konto Fundacji Ocalenie – zapowiadają organizatorzy targów.

Podczas targów swoje produkty zaprezentuje 80 wystawców. Targi zajmą dwie kondygnacje CONCORDIA DESIGN WROCŁAW  -parter i 4 piętro. Do zobaczenia!

TERMIN: sobota 26 marca, godzina 11-19, niedziela 27 marca, godzina 11-18

MIEJSCE: Concordia Design Wrocław

Wstęp: wolny

Patronat Honorowy: ASP Wrocław

Organizator: Targi DOBRY DESIGN / Magdalena Grobelna

Czytaj też: Wydarzenia  | Ceramika | Rzeźba | Polscy projektanci | Naczynia | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe