Wiosenna kolekcja biżuterii od Ditty Zimmermann

Wiosna to pora roku, która ładuje nasze wewnętrzne akumulatory optymizmu i energii. By odzwierciedlić nasz dobry nastrój sięgamy po modne stroje, zmieniamy kolor włosów i kosmetyki. Biżuteria również kusi nas nowymi wzorami i staje się inspiracja do nowych stylizacji.

Sukienki z ostatnich kolekcji, pastelowe płaszczyki, modne pantofle – wiosną chętniej niż kiedykolwiek sięgamy po nowe elementy stroju. Podobnie jest też z biżuterią. Mamy ochotę sięgnąć po coś, co pozwoli nam zabłysnąć, wyróżnić się w tłumie, przyciągnąć uwagę, odświeżyć swój wizerunek. Oto co Ditta Zimmermann proponuje wszystkim paniom poszukującym nowych biżuteryjnych drobiazgów.

Połysk w promieniach słońca
Wiosenne słońce i pierwsze ciepłe dni sprawiają, że mamy ochotę spędzać czas na dworze, spacerować, łapać pierwsze słoneczne promienie, których tak nam brakowało podczas krótkich zimowych dni. To radosne powitanie wiosennej aury warto podkreślić biżuterią, która zalśni efektownie w słońcu. Taki efekt gwarantują nam kolczyki, wisiorki, naszyjniki i pierścionki z cyrkoniami. Te niewielkie kamienie dzięki odpowiedniemu szlifowi odbijają światło i … przyciągają spojrzenia. W ofercie Ditta Zimmermann znajdziemy je przede wszystkim w kolekcji Konstelacje.

Koty w marcu
Wiosną dopisuje nam dobry humor, częściej się uśmiechamy i mamy nieco więcej luzu. Warto to podkreślić odpowiednio dobraną biżuterią – zabawną, nietypową, mówiącą “nie traktuję życia i mody śmiertelnie poważnie, lubię się nimi cieszyć”. Takim dowcipnym, wiosennym motywem mogą być … koty. Skoro na wierzbach pełno puszystych “kotków”, dlaczego my nie możemy nosić złocistego lub srebrzystego “kotka” na palcu, szyi, nadgarstku lub w uszach? Biżuteria z kocimi motywami z kolekcji Geometric Design może być takim naszym drobnym żartem, puszczeniem oka do wiosny i innych ludzi.

Szczęście w miłości
Wiosna to czas miłości. Czas poszukiwania szczęścia, zmian i drobnych szaleństw. Jeśli takie poszukiwania dopiero rozpoczynamy, warto mieć przy sobie talizman, który doda nam odwagi by uśmiechnąć się do przystojnego bruneta przy sąsiednim stoliku lub zaprosić na lunch tego sympatycznego blondyna z działu IT. Bransoletka z naszym szczęśliwym kamieniem lub symbolem LOVE świetnie spełni zadanie przynoszącego szczęście amuletu. Znajdziemy je w kolekcji Love & Happines: Emotikony Ditta Zimmermann.