Wiosenna kolekcja EDITED “Pop Minimalism”. Interpretuje na nowo styl Bauhausu

Nowe wcielenie Bauhausu! Najnowsza wiosenna kolekcja EDITED ‘Pop Minimalism’ interpretuje na nowo styl Bauhausu i miksuje go z trendami lat 80. i 90. Połączenie rzemieślniczych cięć i artystycznego designu nadaje różnorodności oraz świeżości w miejskich stylizacjach. 2020 rok rozpoczynamy zabawą kolorami, kształtami i materiałami!

Kolekcja ‘Pop Minimalism’ pełna jest kontrastowych form, typowych dla ery Bauhausu. Kolorystyka waha się od
pastelowych odcieni błękitu po jaskrawe pomarańcze, łącząc modne zestawianie skrajnych kolorów i graficzne nadruki. W kolekcji dopasowane ubrania stylizowane są z oversizowymi elementami niczym z szafy chłopaka.

 

Ponad gabarytowe marynarki i sportowe komplety sprawiają, że marzymy o wiośnie, a fanki kobiecych zestawień odnajdą w kolekcji zarówno obszerne sukienki, jak i kobiece, ołówkowe spódnice. Natomiast, pikowane, szerokie płaszcze idealnie ogrzeją przed nadejściem cieplejszych dni.

Lookbook kolekcji został sfotografowany w Tel Avivie oraz nad Morzem Martwym. Modelka Ansley Gulielmi stanęła przed obiektywem ekipy produkcyjnej EDITED, kierowanej przez Dyrektorkę Marki Franziska Nellessen. Kolekcja została stworzona przez Dyrektorkę Kreatywną Clarissę Labin oraz zespół projektowy EDITED w Berlinie.

Zobacz również: Moda | Edytorial | Projektant

Wiosenna kolekcja od EDITED ‘Pop Minimalism’ jest dostępna na stronie EDITED.pl oraz w sklepach stacjonarnych EDITED.

O marce:

Zespół projektantów EDITED the label z poświęceniem i miłością do szczegółów tworzy około trzech kolekcji w sezonie. Inspirowane są najaktualniejszymi trendami mody z całego świata, by dostarczyć pasjonatom mody produkty odpowiadające najnowszym fasonom. I to na każdą okazję – od miejskiego casual looku, przez kobiecą modę okolicznościową, do słodkich ubrań plażowych. Od minimalistycznych do egzotycznych, od sportowych do eleganckich – dzięki zróżnicowanemu wyborowi każda kobieta może znaleźć swój indywidualny styl.

Nazwa EDITED jest naszym credo: tworzymy szczególne style i prezentujemy je na obszernych sesjach zdjęciowych, które robimy z inspirującymi modelami i fotografami w najwspanialszych miejscach świata.