wisząca płyta indukcyjna

Wisząca płyta indukcyjna. Idealna do małej kuchni! 

Częstym problemem przy projektowaniu kuchni jest jak najlepsze zorganizowanie przestrzeni w taki sposób, by mieć jak najwięcej miejsca do codziennego gotowania, jednocześnie licząc się z małym metrażem. Z pomocą przychodzi wisząca płyta indukcyjna! 

Niemal w każdym domu znaczącą część blatów roboczych w kuchni zajmują płyty indukcyjne. Jest to jeden z najchętniej wybieranych rodzajów kuchenek ze względu na swoją praktyczność i bezpieczeństwo. Jednak największą wadą płyt indukcyjnych jest fakt, że zajmują cenne miejsce, które pozostaje niewykorzystane. Z propozycją rozwiązania tego problemu przychodzi włoski projektant ze studia Adriano Design. 

Włoch zaproponował wiszącą nad blatem płytę, którą na czas gotowanie można opuścić na blat kuchenny. Po podgrzewaniu jedzenia możemy ją z powrotem odwiesić na stelaż, odzyskując potrzebne miejsce. W ramach projektu Adriano stworzył również przenośne kuchenki oparte na drewnianych stołkach, które można przenosić ze sobą, a także tradycyjną płytę indukcyjną zatopioną w blacie wraz z minimalistycznym okapem.

Zobacz również: Mieszkanie | Kuchnia | Ciekawostki

wisząca płyta indukcyjna.

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły