Wiwat kolory! Nadia Kubczak i jej sympatyczne plakaty

Nadia Kubczak jest absolwentką Wydziału Architektury w Poznaniu. Obecnie mieszka i tworzy w Warszawie. Uwielbia kreatywną pracę, dlatego przygotowała serię kolorowych plakatów z tropikalnymi motywami, które rozweselą chyba każdego.

W codziennej pracy Nadii Kubczak pomaga jej psia asystentka o imieniu Zuri. Jej plakaty inspirowane są głównie tropikalnymi krajobrazami, magią oceanu i tęsknotą za letnim słońcem. Wybierając więc plakaty Nadii zyskujemy też gadżet, który choć na chwilę pozwoli naszym myślom odbyć podróż do dalekich krajów, pełnych słońca i energii.

Podczas projektowania plakatów Nadia Kubczak zwraca uwagę na kwestie ekologii. Każdego dnia stara się żyć w sposób jak najbardziej przyjazny środowisku i zwierzętom. Te ostatnie często występują na jej plakatach. Wśród powstałych prac znaleźć można świnie dumnie pływające w oceanie czy psiaki, które zamiast łap mają syrenie ogony. Przedziwne i prześwietne!

Na plakatach znaleźć można spokojne widoki, dużo roślin, ale też zabawne i kolorowe portrety zwierzaków – od psów do krowy! 


Dużo osób mówi mi, że moje prace działają kojąco i wyciszająco, co bardzo mi się podoba i cieszę się, że tak jest to odbierane – mówi Nadia Kubczak.

Nadia nie ma stacjonarnego sklepu. Sprzedaż ograniczyła do Internetu. Plakaty jej autorstwa możecie kupić w naszym sklepie klikając TUTAJ. Niżej zobaczcie kilka z nich. Nadio, gratulujemy talentu!

Sprawdź też: Sztuka | Grafiki i plakaty | Ceramika

Nadia Kubczak

Plakat Full Moonzobacz w naszym sklepie TUTAJ


Plakat Waterfalls – zobacz w naszym sklepie TUTAJ


Plakat Abstract Doodle – zobacz w naszym sklepie TUTAJ


Nadia Kubczak

Plakat Cosmoszobacz w naszym sklepie TUTAJ
Plakat The Girl and The Jaguar – zobacz w naszym sklepie TUTAJ


Nadia Kubczak

Plakat Dog Mermaids – zobacz w naszym sklepie TUTAJ


Plakat Cloudszobacz w naszym sklepie TUTAJ


Nadia Kubczak

Plakat Swimming Pigs – zobacz w naszym sklepie TUTAJ
Plakat Beach Yogazobacz w naszym sklepie TUTAJ

źródło: Nadia Kubczak