Wkrótce ruszają targi wnętrz i designu tropikalnego JUNGLEHOLIC 

To będzie druga edycja targów Jungleholic. Ich najnowsza odsłona odbędzie się w grudniu w Warszawie.

Nie ma co narzekać na kiepską pogodę za oknem. O letni klimat z powodzeniem można zadbać urządzając wnętrze swojego mieszkania. Z pomocą przychodzą targi Jungleholic, które inspirowane są naturą i podróżami. Dlatego wśród wystawców znaleźć będzie można stoiska z produktami z najdalszych zakątków świata i w wielu stylach: tropikalnym, śródziemnomorskim, marokańskim, hamptons, urban jungle i boho.

Goście targów będą mogli na chwilę przenieść się myślami na Bali, Hawaje i przekonać się, że design z odległych i ciepłych zakątków świata można doskonale skomponować z wnętrzem mieszkań. Organizatorzy zapewniają, że dzięki wydarzeniu chcą podnosić poziom świadomości społecznej w zakresie ochrony środowiska.

Przykładem, że nie są to tylko puste słowa jest pierwsza edycja wydarzenia. Podczas poprzednich targów zbierano środki na rzecz ochrony zwierząt zagrożonych wyginięciem oraz fundację The Ellen Fund.


Druga edycja targów JUNGLEHOLIC odbędzie się ponownie w centrum Warszawy, przy ul. Brackiej 25 w sobotę 7 grudnia 2019 r. W godzinach 10-18. Część dochodów z wydarzenia zostanie przeznaczona na wsparcie ochrony naszej planety. Więcej informacji na stronie JUNGLEHOLIC na Facebooku.

fot. materiały prasowe

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły