fot. Agnieszka Potoczna

Wrocław stolicą polskiej fotografii. Zobaczcie prace 14 świetnych Polaków.

Wernisaż rozpoczął się o godzinie 21.00, zaraz po zamknięciu Domu Handlowego Renoma. Ponad 120 gości zgromadziło się w jednym z najpiękniejszych miejsc Renomy, przy szklanym świetliku łączącym starą i nową część Domu Handlowego Renoma. Przyciemnione światła, delikatna muzyka w tle oraz wcześniej wspomniany szklany świetlik sprawiły, że w trakcie całego wydarzenia panowała wspaniała atmosfera, a zdjęcia prezentowały się wyjątkowo pięknie.

W tym roku na wystawie oglądać można dzieła 14 fotografów. Każdy z artystów na zdjęciach mógł przedstawić swoją interpretację motywu przewodniego jakim był “Lights & Colours”

Organizator wydarzenia, agencja modelingowa SPOT Management z Wrocławia, oprócz możliwości podziwiania wspaniałych zdjęć, zapewniła swoim gościom również dodatkowe niespodzianki. W trakcie części oficjalnej wernisażu, wszystkie osoby pracujące podczas sesji zdjęciowych oraz sponsorzy wydarzenia otrzymali podziękowania od organizatorów oraz drobne upominki od marki Azzurro, Documaster oraz Yves Rocher. Swoją nagrodę odebrała również zwyciężczyni konkursu internetowego organizowanego przez SPOT Management oraz Documaster, Pani Paula Jarosik. Goście wernisażu mogli wziąć również udział w konkursach i wygrać nagrody przygotowane przez Yves Rocher oraz Documaster. W trakcie trwania całego wydarzenia uczestnicy mogli zasięgnąć konsultacji u przedstawicielek firmy Marta Tymoszewicz- Fitness Coaching/Studio. Przepyszne przekąski serwowane gościom wernisażu zapewniły firmy Tart’tatin oraz Cukier Lukier. Ostatnią niespodzianką przygotowaną przez organizatorów oraz klub muzyczny Grey było wspaniałe afterparty.

Cała wystawa dostępna jest do oglądania w DH Renoma do 28.05.2017. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po zakończeniu wystawy, wydruki zdjęć przekazane zostaną Fundacji Kairos, która zlicytuje je na swoich przedświątecznych licytacjach.