Wspaniała renowacja we Wrocławiu. Na dachu powstaną zielone tarasy!

To jedna z najciekawszych renowacji we Wrocławiu. Przy ulicy Matejki 3 rusza właśnie renowacja eklektycznej kamienicy z początku XX wieku!

Za inwestycją stoi Grupa Fortem, która do współpracy projektowej zaprosiła studio Architektura Nova. Zadaniem stojącym przed architektami była renowacja i rearanżacja wnętrz kamienicy w taki sposób, by móc w niej wydzielić 18 luksusowych apartamentów, których metraże będą wynosić od 40 do ponad 120 metrów kwadratowych. Warto również dodać, że na najwyższej kondygnacji zaplanowano apartamenty z tarasami zlokalizowanymi na dachu kamienicy. Z okien apartamentów można będzie podziwiać oszałamiający widok na malowniczy Ostrów Tumski.

Dużą zaletą inwestycji jest lokalizacja. Rezydencja Matejki 3 położona jest w Śródmieściu nieopodal uznawanego za jeden z najpiękniejszych w Europie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta, gwarantując jednocześnie wygodę, bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową i bezpośrednie sąsiedztwo pięknego obszaru zielonego.

materiały prasowe:
https://www.matejki3.pl