Porcelana – wybierz piękno na święta!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który chcemy spędzić w gronie rodziny, dbając o przyjemną atmosferę i każdy detal spotkania. W tym niezwykłym okresie uroku świątecznemu stołowi doda wysokiej jakości, zdobiona porcelana, która pozwoli stworzyć unikalną dekorację i podkreśli magię świąt. Będzie też dopełnieniem rodzinnych spotkań przy stole, łącząc w sobie to, co najcenniejsze w tym czasie – pyszne potrawy, podane w piękny sposób z obecnością najważniejszych osób. 

Czym warto kierować się podczas wyboru porcelany na świąteczny stół?

Szukając pięknej, wysokiej jakości zastawy porcelanowej na świąteczny stół warto wybrać porcelanowe elementy, których dekoracja nie jest nachalna i daje możliwość tworzenia aranżacji w różnych stylach. Dzięki temu zastawa stołowa sprawdzi się nie tylko w święta Bożego Narodzenia, ale też przy okazji innych, ważnych wydarzeń i uroczystości rodzinnych.

Pyszne i pięknie przygotowane dania, które pojawiają się na świątecznym stole wymagają nie mniej pięknej oprawy – w postaci zastawy stołowej. Warto wybrać wysokiej jakości porcelanę, która doda szczególnego charakteru wigilijnemu stołowi i sprawi, że czas spędzony przy nim wypełniony będzie radością ze spotkań z najbliższymi osobami i unikalnym klimatem, związanym z magią Bożego Narodzenia.

Porcelana Villeroy & Boch – idealna na świąteczny stół

Podczas wspólnego oczekiwania na pierwszą gwiazdkę cieszymy się wspólnie spędzonym czasem, gdy nasze życie na chwilę zwalnia, a magia świąt sprawia, że jest to czas szczególny dla całej rodziny. Warto wtedy zadbać o właściwą oprawę świątecznych potraw i przekąsek, wybierając do tego wysokiej jakości zastawę stołową, która podkreśl niezwykły klimat – taką jak porcelana Villeroy & Boch. Wykonana jest ona z wysokiej jakości porcelany premium lub porcelany kostnej, stanowiącej najbardziej szlachetną odmianę tego materiału i sygnowanej marką Villetoy, która od ponad 250 lat oferuje ekskluzywne zestawy stołowe, stanowiące odzwierciedlenie dobrego stylu i smaku.

Porcelana Villeroy & Boch to produkt niemieckiego producenta, wypalany w temperaturze sięgającej nawet 1460 stopni Celsjusza i wykonany z niezwykłą dbałością o każdy detal, dzięki czemu wspaniale prezentuje na świątecznym stole i zalicza się do produktów z kategorii premium. Jest to zdecydowanie porcelana przeznaczona dla osób, które cenią sobie estetykę.

Piękno, ukryte w porcelanie…

Przejmuję się że porcelana została wynaleziona w Chinach w VII wieku, a do Europy trafiła dzięki podróżnikowi Marco Polo. Obecnie do jej produkcji używa się mieszanki glinki koalinowej ze skaleniem i kwarcem.
Porcelana przez wieki uważana była za produkt niezwykle ekskluzywny i przeznaczony jedynie dla najbogatszych. Obecnie, dzięki ofercie renomowanych producentów porcelany, którzy posiadają wysokiej jakości porcelanowe zastawy w przystępnych cenach, każdy może mieć w domu unikalną zastawę porcelanową, która podkreśl dostojny nastrój rodzinnych świąt i sprawdzi się również podczas innych okazji.
Porcelana Villeroy & Boch charakteryzuje się unikalnym designem, mającym postać nietypowych kształtów naczyń oraz ciekawymi zdobieniami, dzięki czemu przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym domownikom.

Gdy za oknem siarczysty mróz – warto spędzić czas świąt z wyjątkowymi osobami, ciesząc się wspaniałymi wartościami, które jednoczą ludzi i doceniając niezwykłą staranność i oprawę stołu, jaką zapewnia wysokiej jakości porcelanowa zastawa Villeroy & Boch .

Czytaj też: Ceramika | Gadżety | Detal | Sztuka | Wnętrza


źródło: Materiał Partnera

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły