Wybierz toaletę dla Tatrzańskiego Parku Narodowego [GŁOSOWANIE]

Pierwszy etap konkursu „Projekt Łazienki 2021” właśnie się zakończył. Uczestnicy zgłosili swoje projekty toalety publicznej dla Tatrzańskiego Parku Narodowego. Teraz kolej na internautów – każdy może oddać głos na jedną toaletę z przedstawionych koncepcji.

W tegorocznym konkursie KOŁO „Projekt Łazienki 2021” organizowanym przez Geberit, uczestnicy mieli bardzo trudne zadanie, a mianowicie stworzenie koncepcji toalety publicznej dla Tatrzańskiego Parku Narodowego. W projektach istotne było zastosowanie rozwiązań umożliwiających dostęp do obiektu wszystkim grupom odbiorców, w tym osobom o szczególnych potrzebach, z niepełnosprawnościami, starszym czy opiekunom z małymi dziećmi.

Dla organizatorów ważne było także projektowanie w duchu zrównoważonego rozwoju, wykorzystanie materiałów naturalnych oraz przyjaznych dla środowiska, zastosowanie źródeł energii odnawialnej, odzysk wody. Ważnym aspektem projektów miały być również rozwiązania mające na celu zmianę nieekologicznych zachowań turystów. Czy uczestnikom konkursu udało się wdrożyć te idee do swoich koncepcji? Każdy może to ocenić, biorąc udział w głosowaniu internautów, które zakończy się 28 października. Wszystkie zgłoszone prace można obejrzeć na stronie www.konkurskolo.pl/projekty i raz na dobę oddać głos na swojego faworyta wybierając najlepszą toaletę. Zachęcamy do oddawania głosów – autor wybranego przez internautów projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.


Laureatów konkursu wybranych przez grono jurorów – profesjonalistów z branży architektonicznej, przedstawicieli Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz firmy Geberit poznamy podczas gali, która odbędzie się 29 listopada 2021. Czy decyzja Jury będzie taka sama, jak opinia internautów? Tego dowiemy się już za kilka tygodni! Głosuj klikając TUTAJ.

Czytaj też:  Łazienka | Ciekawostki | Wydarzenia  | whiteMAD na Instagramie

źródło: KOŁO

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły