Wybraliśmy dla Was 10 minimalistycznych akcesoriów dla psów. Zobaczcie!

Przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu, minimalistycznych legowisk, bud i chatek dla szczekających czworonogów. To przegląd designerskich gadżetów, które powinny doskonale odnaleźć się w domach fanów architektury, oczywiście sprawiając wielką radość także psiakom.

Dog Room / Michael Ong and Made by Pen
NA pierwszy ogień trafia Dog Room, czyli prosta, przypominająca archetyp domu buda, która idealnie wpasuje się do każdego, minimalistycznego wnętrza. Celem australijskich projektantów, było wprowadzenie nowej estetyki dla psich domów.Heads or Tails / Nendo
Kolekcja, którą stworzyło Nendo, to nie tylko legowiska. To cała wyprawka dla kochających psy. Ich wielką zaletą jest konstrukcja, która pozwala na składanie psich mebli, co ułatwia transport, a co za tym idzie pozwala je zabrać gdziekolwiek się wybieramy.


Kläffer Dog Bed / Nils Holger Moorman
Niemiecki projektant Nils Holger Moorman postawił na proste materiały i jeszcze prostsze kształty. Wykonana przez niego buda, do złudzenia przypomina minimalistyczną szufladę wyjętą z szafki nocnej. Idealny pomysł, dla osób kochających spać z czworonogami.


S Residence / Soichi Yamasaki
Nie, to nie buda. Nie, to nie legowisko. To specjalnie zaprojektowany kącik imitujący dziecięcy kojec. W nim znalazły się legowisko, zabawki, buda oraz wiele innych psich atrakcji.


Cubic Pet / Nendo
Nendo od lat udowadnia, jak bardzo kocha zwierzaki. Nic dziwnego, że to już druga propozycja dla psów od tej marki. Ten projekt to prosta buda, która po złożeniu jest nie większa niż kartka w formacie A4.


Pet-Only / IKEA
O kolekcji mebli dla zwierzaków pisaliśmy już niejednokrotnie. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami, zapraszamy TUTAJ.


Architecture for Dogs / Kenya Hara x MVRDV
Ten projekt wyszedł spod rąk dyrektora kreatywnego, jednego z najbardziej prestiżowych biur projektowych. Szef Muji zaprosił do współpracy również architektów z MVRDV. Efekt musiał być świetny!


Withrow Laneway  House / Studio North
Choć to może nie konkretny projekt, czy mebel, postanowiliśmy zawrzeć go na naszej liście. Pomysł od Studio North to projekt mieszkania w którym znalazły się specjalnie zaproejtkowane miejsca dla psiaków. W tym „dziuple” w ścianach, budy w narożnikach i wiele więcej.


Sheridan Residence / StudioAC
Kanadyjscy architekci postawili na pełnię prostoty. Wystarczyła rama przypominająca wiejską chatkę, w której skryto poduchę-legowisko, by efekt był naprawdę przyjemny.


Vietnam House / 07Beach
To zdecydowanie najdziwniejszy pomysł na liście. Architekci z 07Beach zaprojektowali mieszkanie dla młodej rodziny w Wietnamie. W ramach renowacji mieszkania projektanci stworzyli między innymi schody przeznaczone dla psa.

Który spodobał Wam się najbardziej ?
Piszcie w komentarzach!