loft

Wzorcowy polski loft w “Pomyśle na dom” Wirtualnej Polski

Już od soboty 27 marca w portalu Wirtualna Polska można oglądać materiał na temat procesu, który przemienił stuletni, od dawna nieużywany i niszczejący budynek fabrycznej kuźni w Lesznie w jedną z najbardziej stylowych industrialnych przestrzeni w Polsce.

Kuźnię, reprezentacyjny element projektu Lofty na Pompach, którego celem jest metamorfoza starej leszczyńskiej fabryki pomp w luksusowy kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy, odwiedziła ekipa programu “Pomysł na dom” tworzonego przez serwis Wirtualna Polska.

Z trwającego nieco ponad 8 minut materiału można dowiedzieć się między innymi tego, skąd wziął się pomysł na tak radykalną przemianę, kim są ludzie, którzy stoją za projektem, oraz jaki jest szacunkowy koszt tak spektakularnego przedsięwzięcia. Inwestycję prowadzi firma deweloperska ICC Real Estate, która odpowiada także za rewitalizację fabryki pomp.

loft


Sprzedaż Kuźni oraz 12 apartamentów wchodzących w skład Loftów na Pompach w Lesznie rusza już w kwietniu. Dodatkowe informacje na temat inwestycji można znaleźć na stronie www.loftynapompach.pl.

Czytaj też: Cegła | Architektura | Renowacja | Wnętrza

źródło: Lofty na Pompach