Zaglądamy do apartamentu od Zahy Hadid! Cena: 200 milionów złotych!

Ma trzy piętra, mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych części Nowego Jorku, a budynek, w którym się znajduje, zaprojektowali architekci z biura Zahy Hadid. Poznajcie najdroższy apartament w budynku 520 West 28th Street!

Ten penthouse mogą kupić jedynie najwięksi krezusi tego świata. Kto bowiem ma na tyle duże zaplecze finansowe, bo za gotówkę kupić jeden z najdroższych apartamentów na świecie? My nie wiemy. Transakcje są owiane tajemnicą. Wiemy za to co można dostać, gdy ma się odłożone 200 milionów złotych, bo właśnie tyle kosztuje apartament w budynku 520 West 28th Street! Dla porównania najdroższy apartament w Polsce został sprzedany za kwotę 25 milionów złotych.


W tej cenie otrzymujemy trzypiętrowy penthouse, w którym znajdziecie pięć sypialni. Łączna powierzchnia wszystkich pomieszczeń przekracza 650 metrów kwadratowych. Do mieszkania wjedziemy własną windą, która zatrzyma się wyłącznie przy naszych drzwiach. Widok z apartamentu zapiera dech w piersiach, bowiem okna wychodzą na trzy strony świata – południe, północ oraz wschód. Udało się to dzięki owalnym ścianom i długim tarasom, które do nich przylegają.

W cenie znajduje się również wykończenie wnętrza, a to również jest  najwyższej półki. Warta kilkaset tysięcy klatka schodowa jest prawdziwym dziełem sztuki, które sprawnie łączy wszystkie trzy płaszczyzny. Meble pochodzą od najwybitniejszych światowych projektantów, natomiast w niemal każdym pomieszczeniu znajdziemy cenne dzieła sztuki współczesnej. W jednej z trzech łazienek pojawiło się również w pełni zaopatrzone centrum relaksu z takimi udogodnieniami jak jacuzzi z widokiem na rzekę, czy saunę.

Na wszystkich mieszkańców czekają takie atrakcje jak kino, 75-metrowy basen, siłownia oraz strefa wellness. Mieszkańcy będą mogli również korzystać z usług konsjerża, który zarezerwuje dla nas stolik w eleganckiej restauracji, zamówi bilety do teatru, a także podstawi specjalnie dopasowaną do naszych potrzeb limuzynę. Cóż … za taką cenę można wymagać wiele.