I miejsce - Weronika Budzichowska

Zaprojektuj kuchnię marzeń i wygraj! GLOBALO rusza z nową edycją konkursu dla architektów

Projektujesz wnętrza i lubisz ciekawe wyzwania? Chcesz zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć atrakcyjne nagrody? Weź udział w konkursie dla architektów organizowanym przez markę GLOBALO i zaprojektuj kuchnię marzeń.

Producent okapów kuchennych ogłosił właśnie drugą edycję konkursu pod hasłem „Okap Sercem Kuchni”, który skierowany jest do architektów wnętrz, projektantów i miłośników designu – nie trzeba być dyplomowanym architektem, aby wziąć w nim udział. Do wygrania są nagrody o łącznej wartości 4000 zł. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze względu na atrakcyjną pulę nagród, jak również możliwość zaprezentowania swoich prac m.in. przed Mariką Jóźwiak, znaną z programów telewizyjnych „Dorota inspiruje”, czy ”Dorota Was urządzi”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, stwórz własny projekt kuchni, w której zamieścisz okap GLOBALO z rodziny Heweno. Możesz wybrać jeden z trzech kolorów: biały, czarny lub inox. Pliki 3D do projektu pobierzesz na stronie www.globalo.pl/konkurs. Pod tym linkiem znajdziesz także formularz konkursowy, przez który należy wysłać zgłoszenie. Konkurs rusza 16 marca 2021, a prace zbierane będą do 16 kwietnia 2021 r.

Nagrody

Spośród nadesłanych projektów wyłonione zostaną 3 najlepsze prace, których autorzy otrzymają następujące nagrody:
– I miejsce – bon na zakupy w WestwingNow.pl o wartości 2500 zł
– II miejsce – bon na zakupy w WestwingNow.pl o wartości 1000 zł
– III miejsce – bon na zakupy w WestwingNow.pl o wartości 500 zł

Dodatkowo, najciekawsze projekty będą promowane w mediach społecznościowych marki GLOBALO oraz przez jej partnerów medialnych.

Jury konkursowe

Twoja praca oceniona zostanie przez jury konkursowe, które podobnie jak w poprzedniej edycji reprezentowane będzie przez Marikę Jóźwiak, współtworzącą jedne z najbardziej znanych programów telewizyjnych o wnętrzach. Skład uzupełnią Weronika Budzikowska – zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu oraz Izabela Błażowska – współwłaścicielka marki GLOBALO. Sprawdź szczegóły i regulamin konkursu na stronie www.globalo.pl/konkurs. Pytania można zadawać wysyłając wiadomość organizatorom na adres: konkurs@globalo.pl

Tak wyglądają projekty przygotowane przez laureatów poprzedniej edycji konkursu:

Czytaj też: Okapy wyspowe | Kuchnia | Wnętrza

źródło: materiały prasowe firmy Globalo