Zbliża się Gdynia Design Days 2023. Zobacz, co będzie się działo

Tegoroczna edycja Gdynia Design Days odbędzie się w zmienionej formule. Co to oznacza? Mniej wykładów na rzecz spotkań, dyskusji i warsztatów oraz wydarzeń w bardziej kameralnym gronie. To wszystko, aby być bliżej uczestników i zbudować z nimi dialog.

Pełen program dostępny jest już na stronie gdyniadesigndays.eu! Zapisujcie się na wydarzenia, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Cały program został podzielony na bloki tematyczne: cyrkularność, stabilność, inkluzywność oraz dobrostan. Wszystkie poruszane tematy będą interpretować hasło festiwalowe – stabilność – w najróżniejszych kontekstach. Goście będą opowiadać o przyjaznych klimatycznie miastach, o stabilności rynku pracy, włączaniu poprzez projektowanie i o tym, jak dbać o swoje zdrowie psychiczne. Podczas warsztatów będzie można odnowić swoje stare obuwie, ubrania, zaprojektować rozwiązania inkluzywne, czy popracować nad kompetencjami przyszłości.

W tym roku kuratorzy będą obecni na wystawach. To doskonała okazja do zamienienia z nimi paru słów na temat prezentowanych projektów. Godziny ich dostępności są podane na stronie internetowej Gdynia Design Days, w opisach wystaw. Dla tych, którzy nie lubią odwiedzać ekspozycji samodzielnie, przygotowaliśmy spacery z przewodnikiem w drugi weekend festiwalu.


Po intensywnych warsztatach, spotkaniach oraz innych punktach festiwalu, będzie można odpocząć i popracować, a także nawiązać nowe kontakty w specjalnej strefie w budynku III PPNT Gdynia, którą zaprojektowała firma Krusel.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Poznaj pełen program i zapisz się na wydarzenia klikając TUTAJ.

Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym Gdynia Design Days.

kiedy? 1 – 9 lipca

więcej informacji: gdyniadesigndays.eu

źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Gdynia | Polscy projektanci | Wydarzenia  | Wystawa | whiteMAD na Instagramie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły