Smartwatch Galaxy Watch3 – zdziwisz się, co potrafi!

Samsung Galaxy Watch3 to designerski smartwatch, który pozwoli ci zadbać o zdrowie. Urządzenie jest teraz również dostępne w unikalnej, czarnej wersji wykonanej z tytanu.

Galaxy Watch3 to zegarek stworzony z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w charakterystyczny obrotowy pierścień. Jego podstawowa wersja wykonana jest z nierdzewnej stali połączonej z wysokogatunkową skórą. Jednak ilość udostępnionych przez producenta akcesoriów jest ogromna, dlatego urządzenie łatwo dostosujemy do swojego stylu. Pomoże w tym również możliwość dowolnej konfiguracji tarczy – możemy korzystać z udostępnionych kompilacji kolorystycznych lub jako tło ustawić ulubioną grafikę czy zdjęcie. W ten sposób łatwo dopasujemy kolor tarczy do naszego ubioru.

Wygląd urządzenia to jedna sprawa. Jako fan nowych technologii jestem zachwycony, kiedy jeden gadżet oferuje tyle możliwości. Pod tarczą Galaxy Watch3 znajduje się prawdziwe centrum dowodzenia, w tym tak ważne funkcje monitorowania stanu zdrowia i samopoczucia. Umieszczone na nadgarstku urządzenie posiada funkcję badania saturacji (SpO2), która pozwala na pomiar i śledzenie wartości nasycenia krwi tlenem. Kiedy tego ostatniego jest dużo po prostu czujemy się lepiej i mamy lepszą kondycję. Funkcje te przydadzą się zwłaszcza podczas treningów. Właściciele Galaxy Watch3 mogą korzystać ze 120 treningów wideo. Wystarczy uruchomić trening na smartfonie, przesłać obraz do telewizora, a zegarek zacznie zbierać dane i analizować ćwiczenia.

Kolejną cenną funkcją jest analiza snu. Dzięki Galaxy Watch3 dowiemy się, jak długo spaliśmy, ile trwał płytki, a ile głęboki sen. To pozwoli nam poprawić jego jakość i żyć zdrowiej. Dodatkowo Samsung nawiązał współpracę z National Sleep Foundation, czego efektem jest udostępnienie treści edukacyjnych i wskazówek dotyczących wysypiania się. Informacje te dostępne są bezpośrednio na tarczy zegarka.


Galaxy Watch3 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Wersja ze stali nierdzewnej występuje w czarnym, srebrnym lub miedzianym kolorze. Wersja z tytanu jest czarna i nieco droższa od podstawowych konfiguracji. Galaxy Watch3 Titanium ma pasek z naturalnej skóry. Producent do zestawu dołączył dodatkową bransoletkę, która wyróżnia wersję Titanium od innych zegarków Galaxy Watch3. Wierzchnia warstwa paska jest delikatnie postarzana, dzięki czemu wygląda naturalnie. Od spodu pasek został specjalnie wzmocniony, aby zapobiec odbarwieniom. Urządzenie dostępne jest w dwóch rozmiarach tarcz: 41 mm oraz 45 mm.

Nie zapomniałem o podstawowych funkcjach. Galaxy Watch3 to najnowocześniejszy smart zegarek, jaki wyprodukowała firma Samsung. Mając go na nadgarstku dowiemy się o przychodzących połączeniach i wiadomościach, na które można szybko odpowiedzieć wysyłając wiadomość bezpośrednio z zegarka lub skorzystać z dostępnych szablonów odpowiedzi. To funkcja, która pozwala zaoszczędzić czas. Dodatkowo łatwo sprawdzimy prognozę pogody, ustawimy przypomnienia, przełączymy piosenki i porozmawiamy z bliskimi. Zegarek podoła też innym wyzwaniom. Dzięki niemu sprawnie poprowadzimy firmowe spotkanie łatwo przełączając slajdy prezentacji bez dotykania komputera, a opcja zdalnego sterowania aparatem w telefonie pozwoli wykonać perfekcyjne grupowe zdjęcie. Jak wykorzystasz swój zegarek? Możliwości jest mnóstwo. Ogranicza cię tylko wyobraźnia!

Czytaj też: Technologia | Strefa Samsung | Minimalizm | Metal

Artykuł przygotowałem we współpracy z firmą Samsung.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły