Zielona Góro wybierz dobrze! Miasto pyta, jak mają wyglądać donice na deptaku?

Urzędnicy opublikowali projekty sześciu grafik. Projekt, który zdobędzie najwięcej głosów zostanie zrealizowany, a donice na deptaku zyskają osłony w nowej kolorystyce.

Charakterystyczne osłony na donice na deptaku w Zielonej Górze pojawiły się już kilka lat temu. Miasto postawiło wtedy na okleiny z motywami winiarskimi. Deszcz, wiatr i słońce sprawiły, że naklejki zaczęły od donic odchodzić co po prostu źle wyglądało.

Wkrótce na donicach pojawią się nowe naklejki, miasto teraz pyta mieszkańców, jak takie donice powinny wyglądać? Naklejki umieszczone zostaną na dwudziestu donicach. Niżej publikujemy sześć projektów oklein. W poniedziałek ruszyło głosowanie, w ramach którego mieszkańcy mogą wybrać jeden, który podoba im się najbardziej.

W redakcji magazynu whiteMAD mamy mieszane odczucia przyglądając się propozycjom magistratu. Liście monstery? Kolorowa mozaika rodem z Portugalii? Dlaczego miasto nie ustawi prostych donic ozdobionych drewnem, a zamiast tego stawia na kolorowe naklejki?


W zaproponowanych wzorach trudno nam znaleźć nawiązanie do Zielonej Góry w efekcie dyplomatycznie pisząc, trudno jest nam wybrać najlepszy wzór. Może wam będzie łatwiej? Głosować w tej sprawie można TUTAJ. Niżej zamieściliśmy naszą sondę, która pozwoli nam poznać opinię czytelników. Najlepiej więc, jeśli zagłosujecie klikając w link wyżej oraz drugi raz – biorąc udział w naszej sondzie.

Czytaj też: Ciekawostki | Meble miejskie | Identyfikacja wizualna | Zieleń | whiteMAD na Instagramie

NASZA SONDA:

Który wzór osłonek jest najlepszy?

View Results

Loading ... Loading ...

źródło: Urząd Miasta Zielona Góra