Zima według polskiej marki Enugo. Kolekcja zachwyca

Zimowa kolekcja marki Enugo to połączenie między innymi siły i delikatności, piękna i niedoskonałości. Kolekcja THE STORY powstała bowiem z kobiecych historii. Stworzona została przez kobiety i dla kobiet.

Modele Enugo powstają w szwalni na Pomorzu. W przypadku kolekcji THE STORY twórcy sięgnęli po jedwab, satynę, bawełnę i wełnę. Komfort noszenia to dla nich priorytet. Co szalenie istotne, w trakcie procesu konstrukcyjnego sięgają po tzw. Techniki zero waste, w celu zredukowania ilości odpadów.

Paleta kolorystyczna kolekcji opiera się na czerwieni, fiolecie i zieleni, która często połyskuje. Mocne kolory balansuje czerń.

Założycielką marki Enugo jest Natalia Golec. Natalia uczyła się w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. W 2016 r. zajęła I miejsce w konkursie New Look Design Refresh oraz dotarła do finału 9 edycji Fashion Designer Awards 2018. Trzymamy kciuki za Natalię i nie możemy się doczekać co zaprezentuje w przyszłości! Po więcej zaglądajcie na oficjalną stronę: www.enugoclothes.com.