ZŁOTA 44: inwestor pokazał strefę rekreacyjną mieszkańców. Jedyna taka w Polsce

Na początku jesieni, 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie 8. piętra ZŁOTEJ 44 – wyjątkowej, liczącej 1800 m kw. przestrzeni rekreacyjnej, w której znajdą się m.in. 25-metrowy basen, strefa spa, prywatne kino i symulator do gry w golfa oraz przestrzeń konferencyjno-biznesowa. To wszystko do wyłącznego użytku mieszkańców budynku i ich gości.

Ta największa w Polsce strefa rekreacyjna w budynku apartamentowym ma zostać wykończona z dbałością o każdy detal i przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Kwarcyt wydobywany tylko w jednym miejscu na świecie – w szwajcarskiej dolinie Vals, 2000 m kw. rzadkiego, trudno dostępnego forniru czy ściany z tafli szkła zdobione mosiądzem, to tylko niektóre z jej elementów.

Oddanie piętra rekreacyjnego to ostatni etap przed planowanym zakończeniem inwestycji jeszcze w tym roku. Na spektakularny efekt pracuje ponad 500 osób, obecnych codziennie na wszystkich kondygnacjach budynku.

Oprócz 25-metrowego basenu – jedynego w Polsce pełnowymiarowego basenu dostępnego w budynku apartamentowym, znajdą się światowej klasy udogodnienia. Mieszkańcy i ich goście będą mieli do dyspozycji w pełni wyposażoną siłownię, gabinety masażu, saunę fińską, łaźnię parową, pokój zabaw dla dzieci, a także kino z symulatorem do gry w golfa. Całość dopełnia przestronny taras z działającym przez cały rok jacuzzi.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły