Puma x Haribo

Puma x Haribo, czyli najsłodsza współpraca w tym sezonie!

PUMA x HARIBO przedstawiają najsłodszą współpracę tego sezonu! Jej efektem jest kolekcja ubrań, butów i dodatków, która celebruje ponad 100-letnią smakowitą tradycję znanych na całym świecie żelek HARIBO.

Aby jak najlepiej oddać kolorowy świat HARIBO, zespół marki PUMA skupił się na oryginalnym opakowaniu kultowych Złotych Misiów. To właśnie do niego nawiązuje najnowsza linia, w której znajdziemy cobranding naniesiony na klasyczne produkty PUMA. Poszczególne produkty z kolekcji będą miały premierę na przestrzeni 2021 roku:

DROP 1
Pierwsza odsłona produktów PUMA x HARIBO to przede wszystkim klasyczne sylwetki butów. Modele CA PRO oraz Street Rider zostały ozdobione zawieszkami HARIBO Złote Misie oraz takimi elementami jak: przezroczysta nakładka z TPU czy złota nakładka na pięcie. Odzież PUMA x HARIBO obejmuje koszulki i spodenki z grafiką inspirowaną współpracą.


DROP 2
W tym wydaniu znajdziemy kultowy model PUMA x HARIBO Suede, dostępny w trzech kolorystykach inspirowanych Złotymi Misiami HARIBO – czerwonym, zielonym i żółtym. Projekt zawiera półprzezroczystą podeszwę z graficznym nadrukiem Złotych Misiów, logo HARIBO na pięcie oraz zawieszkę HARIBO Złote Misie.

 

DROP 3
Ostatnia premiera produktów kolekcji zawiera takie modele jak: RS-X3, Suede Triplex, Suede Wn’s Mix oraz Suede Wn’s. Seria ta charakteryzuje się barwną kolorystyką, grafikami nawiązującymi do współpracy, a w modelu Suede Triplex pojawia się hasło „The Happy World of Haribo”. Dodatkowo znajdziemy tu nową linię bluz, koszulek, szortów i dresów T7. Kolekcja dostępna jest na PUMA.com oraz w stacjonarnych sklepach PUMA.

PUMA
PUMA jest jedną z wiodących na rynku marek sportowych, projektującą i sprzedającą obuwie, odzież oraz akcesoria. Od ponad 70 lat nieustannie buduje reputację producenta tworzącego najlepsze produkty dla sportowców na całym świecie. W swojej ofercie PUMA posiada produkty w linii lifestyle i performance
w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Marka od lat angażuje się w ekscytujące współprace ze znanymi projektantami, przenosząc sport do kultury oraz mody ulicznej. Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf oraz stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 16 000 osób na całym świecie, a jej siedziba mieści się w Herzogenaurach w Niemczech. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.puma.com

HARIBO
HARIBO to wiodący na świecie producent produktów żelek, najbardziej znany z kultowych Złotych Misiów. Globalnie firma zatrudnia prawie 7000 współpracowników i prowadzi 16 zakładów produkcyjnych w 10 krajach. Założyciel firmy, Hans Riegel, zbudował HARIBO na fundamencie jakości, dostarczając chwile dziecięcego szczęścia poprzez swoje produkty. Założona w 1920 roku, HARIBO to akronim, który składa się z nazwiska założyciela i miasta, w którym powstała firma (Bonn, Niemcy): HANs RIegel BOnn. HARIBO szczyci się tworzeniem zabawnych żelków, którymi można się dzielić, aby nasze wewnętrzne dziecko zawsze mogło doświadczyć radości dzięki słodkim smakołykom. Siedziba główna HARIBO znajduje się w Grafschaft w Niemczech, a siedziba w USA w Rosemont w stanie Illinois. Więcej informacji na stronie www.haribo.com

Zobacz również: Kolekcja | Moda | Edytorial

 

źródło: http://www.puma.com

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły