Inspiracją stał się pełny tajemnic świat bajek. Piękny i niedostępny, niczym fotografie Tima Walkera.

Ulotne fantazje na pograniczu fikcji i rzeczywistości kryją w sobie tajemnice. W nowej kolekcji marka Rilke czerpie nie tylko z pobudzającego wyobraźnię, pełnego nieoczywistych połączeń świata baśni, ale także z piękna natury. Kolekcja swym kolorem ma nawiązywać do przedstawionej w bajkach przyrody, w ten właśnie sposób Rilke wraca z nowymi modelami bielizny.

Koronkowe modele w jesiennych kolorach: szmaragdowej zieleni oraz czerwieni wina, uzupełnione zostały ponadczasowymi odcieniami kremowej bieli i klasycznej czerni.

Jesień i zima według Rilke to czas niezwykle zmysłowy: głębokim dekoltom w kształcie litery V, towarzyszą liczne rozcięcia i seksowne, elastyczne paski. La Fable to także gra kontrastów. Zabudowane staniki i majtki o podwyższonym stanie wykonano z delikatnych, prześwitujących koronek, wycięcia tworzą intrygujący efekt.

Rilke to polska marka, założona przez Rillę Pawlaczyk – absolwentkę projektowania ubioru na ASP w Łodzi. Bieliznę tworzy od ponad czterech lat. W 2014 roku Rilke zdobyła prestiżową nagrodę Elle StyleAwards.