Zobacz efekt współpracy marki COS i HAY

Marki COS i HAY kontynuują współpracę i wiosną tego roku ruszają z nowym projektem. Starannie wyselekcjonowana kolekcja przedmiotów do domu pojawi się w butikach w Londynie przy High Street Kensington, w Wiedniu przy Neubaugasse oraz w Goteborgu. Wybrane rzeczy będą też dostępne również na stronie cosstores.com.

Kolekcja koncentruje się na trzech kategoriach: żyj, pracuj i jedz. Pojawią się w niej akcesoria do domu oraz meble utrzymane w świeżych odcieniach zieleni, błękitu i różu. Kolory zostały przełamane jasnym drewnem i korkowymi wykończeniami.

Marki COS i HAY współpracują ze sobą już od lat. Meble oraz akcesoria HAY są wykorzystywane przy tworzeniu lifestylowych przestrzeni w sklepach COS. Również ubrania wiszą na specjalnych wieszakach projektowanych właśnie przez tę markę. Obie firmy łączy podobna estetyka oraz wyznawane wartości. Skandynawskie korzenie i zamiłowanie do funkcjonalnego designu z zaskakującymi, a czasem zabawnymi detalami. Szefowie działu design w COS, Karin Gustafsson i Martin Andersson, osobiście wyselekcjonowali przedmioty z kolekcji HAY, żeby rozszerzyć ofertę marki o rzeczy związane z lifestylem i wyposażeniem wnętrz. Zainspirowana światem sztuki, architekturą i meblami, współpraca jest szansą dla marki COS na połączenie działań z firmą o podobnej estetyce.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji naszych klientów na współpracę z HAY. Zawsze podziwialiśmy działania tej marki i mamy wiele wspólnego. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę i zaoferować naszym klientom coś nowego. Lubimy opisywać tą współpracę, jako kolekcję HAY widzianą przez pryzmat COS.” Martin Andersson, szef działu design COS.