Zrób coś szalonego w luksusowym hotelu. Nowa kolekcja Born2be z Adą Fijał.

Niezależna, świadoma siebie, lecz jednocześnie podchodząca do życia z dystansem. Jednym słowem, nieprzewidywalna. Taka jest  definicja kobiety w najnowszej kampanii marki Born2be. W otoczeniu eklektycznych wnętrz luksusowego hotelu poznajemy historię kobiety, która pragnie postawić wszystko na jedną kartę wedle zasady: There is no limit! Co kryje się za zamkniętymi drzwiami? Odpowiedzi należy szukać w najnowszej kampanii marki Born2be.

Najnowsza kampania marki Born2be  www.born2be.pl Nite by Ada Fijał za pomocą hotelowej historii prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2019. Nie zabrakło w niej kobiety- dynamit, w którą wciela się popularna aktorka, Ada Fijał! Kobieta nieprzewidywalna, z ogromną chęcią na zrobienie czegoś szalonego w luksusowym hotelu, udowadnia, że życie na własnych zasadach opłaci się każdemu! Bawi się, tańczy, flirtuje z obsługą, a wszystko to w klimacie funky, niczym z filmu Quentina Tarantino! Fotografie i materiał video przypominają kadry niedopowiedzianych historii, tym samym dając duże pole do własnej interpretacji.  Nite ma symbolizować noc, podczas której wszystko może się zdarzyć! Wystarczy odważyć się sięgnąć po więcej!


Choć w najnowszej kampanii Born2be widać sporo odniesień do mody lat 70. , to marka reinterpretuje je po swojemu. W linii jesień-zima 2019 nie zabrakło futerek w mocnych kolorach, jak również spodni z rozszerzanymi nogawkami- najbardziej kojarzącymi się z okresem lat 70. Bohaterka kampanii, Ada Fijał znana z wyrazistego stylu, idealnie odnalazła się w szalonych stylizacjach i w roli niepokornej turystki! Niewymuszona elegancja miesza się tutaj z ekscentryzmem, tworząc wybuchową mieszankę w stylu zmysłowego glam rocku.

W kolekcji znajdziemy również zwierzęce printy, które w szczególności widać na klasycznych botkach. Obok nich stylowe śniegowce, które pozwolą przetrwać nawet najbardziej srogą zimę. Królują grubo plecione dzianiny oraz zawsze modna kratka i plisy. Najnowsza kolekcja Born2be zaskakuje kolorami, wzorami i przemyślanym konceptem, który pod hasłem NITE przybiera jeszcze bardziej oldschoolową formę!

Więcej na www.born2be.pl!