Dobry Wzór: gala finałowa

Instytut Wzornictwa Przemysłowego od lat promuje przedstawicieli dobrego wzornictwa, wspierając rozwój polskiej branży projektowej w kraju i za granicą. Jedną z jego najważniejszych inicjatyw jest Konkurs Dobry Wzór.

Do konkursu przyjmowane są produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Po wstępnej kwalifikacji poddawane są dwuetapowej ocenie. To doskonała okazja do zaprezentowania swoich koncepcji profesjonalnemu, interdyscyplinarnemu Jury, które oceni innowacyjność, estetykę, funkcjonalność i jakość wdrażanych rozwiązań. W tym gronie zasiadają eksperci IWP, uznani projektanci oraz przedstawiciele instytucji gospodarczych.

Finałowe projekty będą prezentowane na corocznej wystawie pokonkursowej w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Jak co roku powstanie także katalog Laureatów Dobry Wzór 2023, który jest dodatkowym źródłem promocji dla nagrodzonych produktów i usług.

Z okazji 30-lecia Dobrego Wzoru wystawie pokonkursowej będzie towarzyszyć wystawa retrospektywna. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 31 sierpnia 2023 roku przez formularz konkursowy dostępny na stronie: dobrywzor.com.pl. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 27 października 2023 roku w siedzibie IWP przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

27 paź 2023
Zakończone

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

IWP
Świętojerska 5/7, Warszawa

Organizator

Instytut Wzornictwa Przemysłowego